Üniversitede öğrenci kulüplerine girmek mantıklı mı?

Sonradan topluluğa katılma olmuyor, toplulukların hepsine katılın. Güzel etkinlikleri olabilir.

Son düzenleme:
Daha çok sosyalleşme açısından düşünüyorum.
İnanın bana vakıf üniversitelerinde sosyalleşme çok samimi gelmiyor. Akademik kısma odaklansanız daha çok şey kazanırsınız. Bunu vakıf üniversitesinde okuduğunuz için diyorum. Şahsen kendim de vakıf üniversitesindeyim. Kulüplerde samimiyet göremedim. Sosyalleşmek böyle durumlarda ters tepiyor diye düşünüyorum.

Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. :D
Denemediğime pişman olacağıma, deneyip hayal kırıklığına uğrasam bile daha iyi.

Umarım kulüpler benim için iyi olur.
---
@İnsülin Stantlara gittim fakat ilgimi çeken bölümler orada değildi, sanırım her gün farklı kulüpler stant kuruyor. Geriye e-posta yollama seçeneği kaldı.

Genelde okul kulüplerine katılmak için son tarih var mı acaba?

Son düzenleme:
Genelde okul kulüplerine katılmak için son tarih var mı acaba?
Sanırım yok hocam. Bizde bir arkadaş kendi kulübünü kurmuştu ama katılan da olmadığından hiçbir zaman güncel katılım göremedik. Bizim kurumumuzda çok aktif ve çalışkan grup yok gibi. Atatürkçü Düşünce Kulübü'ne katılacaktım fakat çok aktif olmadıklarından katılmadım. Ayrıca bizde neredeyse tüm kulüpler stant kurmuştu. Hatta araç kulübüyle motorcuların kulübündeki üyeler okulun içine motorlarını ve araçlarını getirmişlerdi. Gene de ilgi çekici gözükmüyordu.

@İnsülin E-mail'i kulüp başkanına mı yoksa kulüp danışmanına mı yazmalıyım?

@İnsülin E-mail'i kulüp başkanına mı yoksa kulüp danışmanına mı yazmalıyım?
Hocam cevabı fazla geç vereceğim ama olsun. Kulüp başkanına yazın. Kulüp işinin boş iş olduğunu keşfettim bu arada. Yönetim kurulundayım. Gerçekten sinir etmekten başka bir şey yapmıyorlar. İstifa etmenin yollarını arıyorum fakat bir türlü beni kovmuyorlar. Kovmaları ya da istifamı kabul etmeleri için elimden geleni yapıyorum.

Geri
Yukarı