Üniversitede telefon serbest mi?

Üniversiteye giden arkadaşlarım var onların dediğine göre kimisi izin verirken kimisi derse geç girmeye bile tahammül etmiyor muş hocaya bağlı yani seneye bende gidersem inşallah göreceğiz bakalım.

Mesela dersin ortasında telefonla oynadım, hoca görse bir şey der mi? Görmezden geliyorlar mı telefonu?
Hocam üniversitede afedersiniz kimse kimseyi önemsemiyor. Dersin düzenini bozmadığın sürece istediğini yap. Zaten hocalar lisedeki gibi üstünüze düşmezler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocadan hocaya göre bu durum değişkenlik gösterir de orası da lise değil, oraya telefonla mı oynamaya gidiyorsun kardeşim? Okuma gibi bir amacınız varsa derste cep telefonu cebinize koyacaksınız. Dersinizi adamakıllı dinleyeceksiniz, eve gelince de ders tekrarını ve çalışmanızı yaptıktan sonra da ne yapıyorsanız zaten yapın.

Hoca "Sorun olmaz." dese üniversite amfisinde 3070'li sistem toplayacaklar var aramızda. Ses çıkartıp düzeni bozmazsan sorun edeceklerini sanmıyorum ama oyununu evinde, derslerden sonra oynasan olmuyor mu?

Hocadan hocaya göre bu durum değişkenlik gösterir de orası da lise değil, oraya telefonla mı oynamaya gidiyorsun kardeşim? Okuma gibi bir amacınız varsa derste cep telefonu cebinize koyacaksınız. Dersinizi adamakıllı dinleyeceksiniz, eve gelince de ders tekrarını ve çalışmanızı yaptıktan sonra da ne yapıyorsanız zaten yapın.

Üniversiteye telefonda oyun oynamayı mı gideceksin?
Hayır ama İngilizce dersini neden dinleyeyim mesela? Zaten İngilizcem var. Boş yere tahtaya bakacağıma telefondan satranç falan atarım diye düşünmüştüm.

@One Face komik olan nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı