Üniversite'de Yatay Geçiş Yapmak

Eymen012

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 yıllık harita ve kadastro bölümünü kazandım fakat gitmedim ve bu yıl bitmeden hakkım yanmasın diye geçiş yapmak istiyorum, geçmek istediğim bölümler bilgisayar ya da iş güvenliği bölümü. Geçiş yapmış olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, yatay geçiş yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 2 yıllık harita ve kadastro bölümünü kazandım fakat gitmedim ve bu yıl bitmeden hakkım yanmasın diye geçiş yapmak istiyorum, geçmek istediğim bölümler bilgisayar ya da iş güvenliği bölümü. Geçiş yapmış olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, yatay geçiş yapmak istiyorum.
Ben yaptım nasıl geçiş yapmak istiyorsun not ortalması ile mi merkezi yatay geçiş ile mi bide 2 yıllıklar kışın yapıyordu senin kışı beklemen lazım artık.

Ben yaptım nasıl geçiş yapmak istiyorsun not ortalması ile mi merkezi yatay geçiş ile mi bide 2 yıllıklar kışın yapıyordu senin kışı beklemen lazım artık.
1 yılım fakat devam etmedim derslere girmedim bıraktım geldim notum da yok açık ögretime yada 2 üniversiteye başvuru yapa bilirmiyim peki hala ögrenci olarak gözüküyorum.

1 yılım fakat devam etmedim derslere girmedim bıraktım geldim notum da yok açık ögretime yada 2 üniversiteye başvuru yapa bilirmiyim peki hala ögrenci olarak gözüküyorum.
Yapabilirsin ama iki yıllıklar kışın yapıyor sen genede sor eğer üniversite puanın yetiyorsa istersen sınıfta kal yine yabilirsin ben de okula bilerek gitmedim kaldım çünkü şehir üstüme geliyordu nefret ediyordum. Merkezi yatay geçiş ile yatay geçiş yaptım. LYS puanı ile yaptım.
.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı