Üniversitede Yönetim bilişim sistemleri okumak

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim bölümü bu sene yazmayı düşünüyorum. Atatürk Üniversitesi'nde okumayı düşünüyorum. Bu bölümle ilgili bilgisi olanlara bir kaç soru sormak istiyorum.

Bölümle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bu bölümü okuduktan sonra iyi bir yazılımcı olabilir miyim?(bu sana bağlı gibi cevaplar vermeyin, teknolojiye büyük ilgim var kendimi geliştiririm ama hiç yazılım yazma konusunda su an hiç bir bilgim yok)

Okumaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim bölümü bu sene yazmayı düşünüyorum. Atatürk üniversitesi'nde okumayı düşünüyorum. Bu bölümle ilgili bilgisi olanlara birkaç soru sormak istiyorum.

Bölümle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bu bölümü okuduktan sonra iyi bir yazılımcı olabilir miyim?(Bu sana bağlı gibi cevaplar vermeyin, teknolojiye büyük ilgim var kendimi geliştiririm ama hiç yazılım yazma konusunda su an hiçbir bilgim yok)

Okumaya değer mi?

Bu biraz bilgi gerektiren bir bölüm. Her ne kadar yazılım kadar kodlama bilinmesi gerekmese de o bölümde en iyilerinden olmak için birkaç dil gerekebilir.

Bence Ana Sayfa adresi üzerinden 1 milyon istihdam ile kaydolun, kaydınız 1 gün sonra onaylanacaktır. Oradan ders işle ve ekstradan katılım sertifikası kazan.

Demek istediğim yazmayın demişsin fakat sen şimdi çalışmazsan nereye gidersen git başarılı olamazsın. Biraz kendini zorlayıp dilleri görüp komutları su gibi söyleyebilmelisin. Sana bu yolda başarılar dilerim.

Yolun açık olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı