Üniversiteler tekrar uzaktan eğitime geçer mi?

taentys

Hectopat
Daha fazla  
Üniversiteler tekrar uzaktan eğitime geçer mi? Geçsin çünkü.

Platoniğim, yüz-yüze eğitim yüzünden başka ülkeye taşınacak da, o yüzden uzaktan eğitim benim yararıma olur. İşin yoksa, bekle, 3 sene boyunca. 3 yıl sonra yaş olacak 28. O yaşta da hayatımı kaçırmış olurum, beklemek büyük hata olur belki de.
Çözüm ve teselli bekliyorum, abimler.

Bir kızın uğruna üniversite hayatının 3yılı verilir mi? Bence verilmez.
Abi, ama fena bağlandım kıza. O giderse, şu yaştan sonra onun gibi saf birini bulma ihtimalim yok. Şu yaşa kadar kaç kızın peşinden koştum ve şimdi hepsini komik anı olarak hatırlıyorum. Ama bu kız öyle değil abi, kaç yıldan sonra fena bağlanmışım, bırakamam.
Vakalar patlarsa geçer.
Vuhhu, Allahın zoruna gitmesin, ama kısmet olur mu be.

Sizde platonikliği bırakın açılın. Kabul ederse bi yola girersiniz etmezse de önünüzdeki maçlara bakarsınız. Dünyada bu kadar insan varken tek kişiye uzun bir süre bağlı kalmak yanlış bence. İnanın ileride gene aynı şekilde birini seveceksiniz.

Sizde platonikliği bırakın açılın. Kabul ederse bi yola girersiniz etmezse de önünüzdeki maçlara bakarsınız. Dünyada bu kadar insan varken tek kişiye uzun bir süre bağlı kalmak yanlış bence. İnanın ileride gene aynı şekilde birini seveceksiniz.
Ben de öyle düşünürdüm yaşım 22-23 olsaydı eğer. İleri derken hangi ileri 25-ten sonrası böyle heyecanlar biter, insan uğraşmak istemez hiç. Böyle birini bulmuş iken bırakmak istemiyorum.
Umarım, üniversite uzaktan eğitim kararı alır da, ben de umut ederim yine.

Umarım, teorik dersler tamamen uzaktan olur...
Bence de. Çünkü, bazı üniversiteler tamamen uzaktan eğitim kararı aldı. Misal, Dicle üniversitesi. Mantıklı olan da bu zaten. Uzaktan eğitim teorik dersler için daha yararlı. Yoksa, yemişim üniversitesini, çoğu sosyalleşmek için üniversiteye gidiyor eğitim adına.
Vakalar artarsa uzaktan eğitime geçilir.
Resmi bir şey söylendi mi, bu konuda? Yani, vakalar artarsa uzaktan eğitime geçilir konusunda.

Bence de. Çünkü, bazı üniversiteler tamamen uzaktan eğitim kararı aldı. Misal, Dicle üniversitesi. Mantıklı olan da bu zaten. Uzaktan eğitim teorik dersler için daha yararlı. Yoksa, yemişim üniversitesini, çoğu sosyalleşmek için üniversiteye gidiyor eğitim adına.
O kadar haklısınız ki; gören de sanacak, insanlar eğitim aşkından dolayı yanıp tutuşuyor...
Türkiye'deki eğitim hiçbir zaman iyi değildi. Sırf birkaç tane kadın vücudu görebilmek için okulların açılmasını isteyen büyük bir kitle var. Ve en kötü kısmı şu: Gerçekten berbat bir ekonomik durumumuz var. Kimse nerede kalacağını ya da nasıl bir bütçe oluşturacağını düşünmüyor...

Geri
Yukarı