Okullar Online eğitime geçer mi?

Türkiye'de yaşıyoruz ve ne olacağı hiçbir zaman belli olmuyor. Her şeyde doğrudan etkilenen şey eğitim oluyor, her zaman için genellikle ilk eğitim gözden çıkarılıyor. Öğrenciler de doğal olarak güvenmemekte haklı. Temennimiz, Online eğitime geçilmemesi.

images (5).jpeg

Bildiğiniz gibi eris varyantı ülkemize girmiş bulunmakta. Bu durum önümüzdeki 2 3 ay içinde tekrardan uzaktan geçmemize sebep olur mu? 4 yıllık lise hayatımda 1.5 yıl liseye gidebildim ve şimdi üniversiteye başlayacağım yıl tekrardan Online eğitim istemiyorum. Uzaktan eğitim olmaması için dua edeceğim ama mevcut sistemimizde bir sorun olduğunda ilk okullar kapandığı için endişe yok değil. Sizin düşünceleriniz neler? Çok tehlikeli olmadığını okudum ama bilemedim şimdi. Sonuçta depremde etkilenmeyen okulllarda kapanmıştı.

Olabilir de olmayabilir de.

Geçmesin ya. Okul güzel ortamdır. Zaten 1.5 sene okula gitmedik COVID-19 tatili başladığında ben 7.sınıfın 2.döneminde iken başlamıştı ortaokul bitene kadar da devam etti yani ortaokulun yarısı var yarısı yok bende kovid tatili bitince de zaten ortaokul da bitmişti bari bu sefer hastalık yayılmasın da bari lise güzel bitsin gençliğimiz bitmesin.

Eris yayılmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı