Ünlü Repacker DODI komaya girmiş

Yeterli miktarda maddi destek sağlandığı taktirde kırarlar, kıramadılar değil bence.

Sana göre öyle. Neyin maddi desteği? Milyonlarca hayranı var bu oyunun. 500 doları denkleştirecek kadar illa bağış gelmiştir ama oyunun muhtemelen DLC'ler ile tamamlanması beklendi ya da kıramadılar başka bir açıklaması yok.

O kezban tükürüğünü yalamadığı sürece Empress'in kırdığı oyunları kim repack yapacak? Kaç tane AAA oyun eksik Resident Evil 4 de yolda geliyor.
Re4'u bekleye bekleye curuduk.

Re4'u bekleye bekleye curuduk.

Korumalı oyunlarda beklemenin nedeni Empress oluyor sadece çünkü ondan başka bu tür oyunları kırmakla uğraşan yok. Dodi ve Fitgirl'ın pek etkisi olmıyor. Onlar Repack yapmasa bile Empress oyunları kırınca kendi hesabından paylaşıyor zaten ama sıkıştırılmadığı için boyutu çok yüksek oluyor.

O kezban tükürüğünü yalamadığı sürece Empress'in kırdığı oyunları kim repack yapacak? Kaç tane AAA oyun eksik Resident Evil 4 de yolda geliyor.
Hocam -repacks.site DODI'nin orjinal sitesi mi? Ayrıca ne yaptıklarını mersk ettiğim için soruyorum, Empress'in orjinal Telegram grubuna nasıl ulaşabilirim? Bulamadım.

Hocam -repacks.site DODI'nin orjinal sitesi mi? Ayrıca ne yaptıklarını mersk ettiğim için soruyorum, Empress'in orjinal Telegram grubuna nasıl ulaşabilirim? Bulamadım.
Evet kendi sitesi.

Telegram isminizi verirseniz de kanalı gönderirim ancak son paylaşım 18 Eylül'de yapılmış yeni kanala geçilip geçilmediğini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı