Ünlü Repacker DODI komaya girmiş

2018'den günümüze kadar yayınladığı sağlam oyun repackleriyle FitGirl gibi tanınmış olan dodı komaya girdiğiyle alakalı bir yazı yayınladı sitesinden. Hala hayati tehlikesinin bulunduğunu belirtmiş ve sitesiyle beraber oyun repack yayınlama işini başka birine devrettiğini söylemiş. Zaten bir haftadır aktif değildi ama açıkçası böyle bir şey ile çıkıp geleceğini hiç düşünmüyordum. Bir diğer repack yayınlayıcısı olan xatab da geçen yıllarda vefat etmişti umarım dodı'nin sonu ona benzemez.

Kul hakkı yediği için Allah çarpmış.

Sürekli hasta bu çocukta anlamadım gitti. Çocuk diyorum çünkü 21 yaşında olduğunu belirtmiş 1337X sitesinde ama bu kadar genç olupta bu kadar sık hastalanan biri de ilk defa gördüm. Ne korona kaldı ne bir şey ama adam bu dönemde omicrona yakalanmış. Geçen dalağım böbreğim diyordu ve artık sürekli hastalandığıyla alakalı yazıları sitesinde görmekten biraz işkillenmeye ve samimiyetine ise hiç inanmamaya başladım. Muhtemelen kendini acındırmak ve daha çok bağış toplamak için yapıyor bunu. Ayrıca ne zaman hasta olsa Knight adıyla repackler çıkmaya devam ediyor kesintisiz Knight ya sitenin moderatörü falan ya da dodi ile aynı kişi. Bence aynı kişiler çünkü hiç kimse bir başkasına YouTube hesabından tut sitenin yönetimine kadar her şeyi açmaz. Birebir ayrıca dodi ile aynı repackleri yapabilmesi ve Youtube hesabından oynanış videoları da atması ilginç kısacası ya gerçekten hasta ve sonu xatab gibi olup nalları dikecek ya da belirttiğim gibi bir tiyatro döndürüyor.

FitGirl repack oyunun yeni sürümünü repacklemediği zaman kullanıyordum sadece önemli değil bence hala FitGirl var.

O kezban tükürüğünü yalamadığı sürece Empress'in kırdığı oyunları kim repack yapacak? Kaç tane AAA oyun eksik Resident Evil 4 de yolda geliyor.

O kezban tükürüğünü yalamadığı sürece Empress'in kırdığı oyunları kim repack yapacak? Kaç tane AAA oyun eksik Resident Evil 4 de yolda geliyor.

Şu Warhammer 3'de kıramadılar gitti 1 senedir arkadaş en çok onu bekliyorum. Empress oyunlarını yapmadığı için artık Fitgirl tamamen işe yaramaz hale geldi. Diğer yaptığı oyunların hepsini zaten başkaları da yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı