Ünlü Repacker DODI komaya girmiş

Makaleler
10
Daha fazla  

1.jpg

2018'den günümüze kadar yayınladığı sağlam oyun repackleriyle FitGirl gibi tanınmış olan DODI komaya girdiğiyle alakalı bir yazı yayınladı sitesinden. Hala hayati tehlikesinin bulunduğunu belirtmiş ve sitesiyle beraber oyun repack yayınlama işini başka birine devrettiğini söylemiş. Zaten bir haftadır aktif değildi ama açıkçası böyle bir şey ile çıkıp geleceğini hiç düşünmüyordum. Bir diğer repack yayınlayıcısı olan Xatab da geçen yıllarda vefat etmişti umarım DODI'nin sonu ona benzemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
2018'den günümüze kadar yayınladığı sağlam oyun repackleriyle FitGirl gibi tanınmış olan dodı komaya girdiğiyle alakalı bir yazı yayınladı sitesinden. Hala hayati tehlikesinin bulunduğunu belirtmiş ve sitesiyle beraber oyun repack yayınlama işini başka birine devrettiğini söylemiş. Zaten bir haftadır aktif değildi ama açıkçası böyle bir şey ile çıkıp geleceğini hiç düşünmüyordum. Bir diğer repack yayınlayıcısı olan Xatab'ta geçen yıllarda vefat etmişti umarım dodı'nin sonu ona benzemez.

Bu repack olayı FitGirl'in kendi sitesi gibi yerlerden indirilince pek sorun olmaz ama oyun kurulurken iyi değilse SSD ve işlemciyi ağlatıyor. Geçmiş olsun bir FitGirl kaldı bu işi sağlam yapan.

2018'den günümüze kadar yayınladığı sağlam oyun repackleriyle FitGirl gibi tanınmış olan dodı komaya girdiğiyle alakalı bir yazı yayınladı sitesinden. Hala hayati tehlikesinin bulunduğunu belirtmiş ve sitesiyle beraber oyun repack yayınlama işini başka birine devrettiğini söylemiş. Zaten bir haftadır aktif değildi ama açıkçası böyle bir şey ile çıkıp geleceğini hiç düşünmüyordum. Bir diğer repack yayınlayıcısı olan Xatab'ta geçen yıllarda vefat etmişti umarım dodı'nin sonu ona benzemez.

Umarım yaşar, please pray for me cümlesi nedense tüylerimi diken diken ediyor.

Neden komaya girmiş?

Safra kesesinin alındığını yazmış ama tam olarak anlamadım. Bazıları da yalan olduğunu falan söylemişler bağış toplamak için diye uyduruyor diyenler var.

Bende Dying Light 2 indirdim. Torrent ismi şöyleydi: Dodıwılldıesoon. Yani dodi yakında ölecek diyor? Bu adam ölmesin.

O zaman bence bu bir easter egg olacak gibi. Gerçekten durumu kötü olsa Torrent'e böyle bir isim koymazdı.

Ben de dün gördüm, çok üzüldüm. Umarım iyileşir, repackleri FitGirl'den falan çok daha iyiydi. Tek sorunu seeder sıkıntısıydı.

Durum ciddi gibi, öyle olduğunu zannetmiyorum.
Torrent dodiwilldıesoon ismini neden koysunki?

Geri
Yukarı