Uercusd.com dolandırıcı mı?

Siteye girip giriş yapmadığınız sürece bir şey olmaz merak etmeyin.

Ama Güvenlik yazılımlarının bu siteyi dolandırıcılık olarak algılamaması garibime gitti.

Yazdığınız üzere hesap sizin adınıza değil. 😁 Rastgele hesap adı ve şifre oluşturup size yanında yine rastgele bir bakiye verip link yolluyorlar. Atılan siteye ilk girdiğinizde görünürde pek dolandırıcılık vs. görünmese de belli bir yerden sonra belli bilgiler isteyebilir. Yüksek ihtimal değil %100 dolandırıcı.

Ama Güvenlik yazılımlarının bu siteyi dolandırıcılık olarak algılamaması garibime gitti.
Hocam bu tarz siteler virüslü olmaz para tuzağı olur siteye girerseniz uygulama yüklemenizi ister ayrıca mesajda para belirtmiş özellikle para sahte para çekmeye çalıştığınızda şu kadar para yüklemeniz lazım falan der ama virüs olma ihtimalleri de var tabi bir kaç forumda görmüştüm.

Hocam bu tarz siteler virüslü olmaz para tuzağı olur siteye girerseniz uygulama yüklemenizi ister ayrıca mesajda para belirtmiş özellikle para sahte para çekmeye çalıştığınızda şu kadar para yüklemeniz lazım falan der ama virüs olma ihtimalleri de var tabi bir kaç forumda görmüştüm.
Virüslü değil biliyorum. Güvenlik yazılımlarının kimlik avı önleme özelliği var, o yüzden algılanmaması biraz garip geldi.

Geri
Yukarı