Üretimi nasıl başlatırız?

Hocam peki şey iddiası doğru mu :
Lozan Antlaşması bitince doğru düzgün maden çıkarabileceğiz.
Lozan Antlaşması Türkiye'nin sınırlarını belirleyen bir antlaşmadır. Ülkenin sınırları giderse başımıza ne gelir sence? Onlar yalan seçim vaadi. Araştırmayan cahil kesimi kandırmaya çalışmak için uydurulan bir yalan. Okursan Lozan Antlaşmasının bitmemesini istersin.

Lozan Antlaşması Türkiye'nin sınırlarını belirleyen bir antlaşmadır. Ülkenin sınırları giderse başımıza ne gelir sence? Onlar yalan seçim vaadi. Araştırmayan cahil kesimi kandırmaya çalışmak için uydurulan bir yalan. Okursan Lozan Antlaşmasının bitmemesini istersin.
Sağ olun. Peki biterse ne yapacağız ?

Lozan antlaşması Türkiye'nin sınırlarını belirleyen bir antlaşmadır. Ülkenin sınırları giderse başımıza ne gelir sence? Onlar yalan seçim vaadi. Araştırmayan cahil kesimi kandırmaya çalışmak için uydurulan bir yalan. Okursan lozan antlaşmasının bitmemesini istersin.

ABD: Knk 100 yıl maden çıkarmican oke.
TR: Ok abi.
Lozan antlaşmasındaki gizli konuşma.

Hocam peki şey iddiası doğru mu :
Sana demin de açıkladım bunu, böyle bir madde Lozan'da yok. Gözünüzü boyamak için yapılan bir hamle ve gözünüzü de boyamayı başarmışlar. Madde madde okumak varken saçma sapan şeylere inanıyorsunuz.
Sağ olun. Peki biterse ne yapacağız ?
Lozan süresiz bir anlaşmadır, bitmesi gibi bir durum yok.

Üretim demek yatırım demek. Yatırımı başlatabilmek için öncelikle yatırımcının kendini güvende hissetmesi lazım. O yüzden öncelik hukuk reformu, kurumların bağımsızlığının ve şeffaflığının sağlanması vs. vs. Sonrasında da global eğitime geçilmeli ki, üretimde kullanılabilecek insanlar yetiştirilebilmeli. Zaten üretim kendiliğinden gelir bunlardan sonra.

Sana bunun böyle olmadığını başka konuda uzun uzun anlattık hatta bor madeninin bütün ticari hacminden tut, Türkiye'nin %23.5 ile en büyük 2. ihracatçı olduğunu bile anlattık. Neden aynı şeyleri tekrar tekrar söylüyorsun? Lozan'ın süresi olmadığını da anlattık orada.

Sana bunun böyle olmadığını başka konuda uzun uzun anlattık hatta bor madeninin bütün ticari hacminden tut, Türkiye'nin %23.5 ile en büyük 2. ihracatçı olduğunu bile anlattık. Neden aynı şeyleri tekrar tekrar söylüyorsun?
Hocam bundan 30 dakika önce ben de anlattım farklı bir konuda. :D

Sana bunun böyle olmadığını başka konuda uzun uzun anlattık hatta bor madeninin bütün ticari hacminden tut, Türkiye'nin %23.5 ile en büyük 2. ihracatçı olduğunu bile anlattık. Neden aynı şeyleri tekrar tekrar söylüyorsun?
2.kez duyarsam emin olabilirim diye düşündüm.
Ve oldum.
Hocam bundan 30 dakika önce ben de anlattım farklı bir konuda. :D
2.kez duyunca emin olabildim onun için sordum.

Geri
Yukarı