Ürün anahtarı etkinleştirilirken nelere dikkat edilmeli?

Vileblood

Decapat
Windows lisansım bilgisayarcı sağ olsun internetteki bedava CMD ile aktifleştirilen KMS lisansı alta da koyacağım lisans hakkındaki bilgileri. Şahsen ben bu lisansı istemiyorum ve yeni bir OEM Key alıp onu girmek istiyorum. Yeni Key'i girerken nasıl girmeliyim nelere dikkat etmeliyim ve aynı şekilde şu anki lisansı nasıl kaldırmalıyım nelere dikkat etmeliyim söylerseniz sevinirim.

Not: İki adet kod önerildi bana kaldırmak için sırasıyla;"slmgr /upk" ve " slmgr /cpky " kodlarını önerdiler bunlarda iyi midir söylerseniz sevinirim. Şimdiden kıymetli cevaplarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-07 161758.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-07 161758.png
    21,2 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:

Kısaca yapman gerekenler,
Öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yer. Orasının resmini yollayın değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. Secoh-qad.exe ve secoh-qad.dll görürseniz bunları silin.

Sonra görev zamanlayıcıyı açın. KMS adında bir şeyler arayın hocam. Bazen bir klasörün içinde, bazen de görev zamanlayıcı kitaplığının içinde olabiliyor. Bulduklarınıza sağ tıklayıp sil deyin.

Daha sonra komut istemini yönetici olarak başlatacaksınız ve şu kodları gireceksiniz:

Slmgr. Vbs /upk
Slmgr. Vbs /cdns

Bilgisayarı yeniden başlatınca lisanslar ve KMS silinmiş olacaktır.

Kısaca yapman gerekenler,
Öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yer. Orasının resmini yollayın değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. Secoh-qad.exe ve secoh-qad.dll görürseniz bunları silin.

Sonra görev zamanlayıcıyı açın. KMS adında bir şeyler arayın hocam. Bazen bir klasörün içinde, bazen de görev zamanlayıcı kitaplığının içinde olabiliyor. Bulduklarınıza sağ tıklayıp sil deyin.

Daha sonra komut istemini yönetici olarak başlatacaksınız ve şu kodları gireceksiniz:

Slmgr. Vbs /upk
Slmgr. Vbs /cdns

Bilgisayarı yeniden başlatınca lisanslar ve KMS silinmiş olacaktır.
Zaten kms hiç kullanılmadı bu kodları gireyim o zaman çok teşekkürler.

Geri
Yukarı