Ürün teslim alınırken yapılması gerekenler

Gamagu

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Hepsiburada mağazasından sıfır bir ekran kartı satın aldım ve yarın teslim alacağım. Bir sistemim yok bu yüzden test edemeyeceğim. Kargoyu alırken nelere bakmam, dikkat etmem gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar,

Hepsiburada mağazasından sıfır bir ekran kartı satın aldım ve yarın teslim alacağım. Bir sistemim yok bu yüzden test edemeyeceğim. Kargoyu alırken nelere bakmam, dikkat etmem gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Teşekkür ederim.
Konudan biraz bağımsız ama aklıma nedense bu geldi :) .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Malesef kapıyı açıp ürünü alıp sağol abi deyip kapatacaksınız ve kartın sağlam çıkmasını umacaksınız. Ürünü alırken kontrol edin falan diyorlar da kargocu pakedi verip kaçıyor. Neyse en azından teslim alırken kutu filan ezilmiş mi bakın.

Kutuyu video eşliğinde açmanızı tavsiye ederim. Türkiye sınırları içerisinde hiç bir kargocunun gelen kargoyu kontrol ettirdiğini duymadım. Bu yüzden kutu normalse alın ve video kaydını açarak kutunun açılışını gerçekleştirin.

Kargocuyu bekleteceğim, kutuda herhangi bir sorun olup olmadığına bakacağım, video eşliğinde açacağım ve bir problem yoksa teslim alacağım. Peki ekran kartının orjinal ve kullanılmamış olduğunu anlayabileceğim birşey var mı?

Kargocuyu bekleteceğim, kutuda herhangi bir sorun olup olmadığına bakacağım, video eşliğinde açacağım ve bir problem yoksa teslim alacağım. Peki ekran kartının orjinal ve kullanılmamış olduğunu anlayabileceğim birşey var mı?
Güvenilir bir yerden aldıysan kullanılmamıştır. Ama anlamanın tek yolu üstündeki güvenlik bandı sanırım.

Geri
Yukarı