Ürünün para iadesi kapanmış İninal kartına yapıldı

Daha fazla  
Arkadaşlar Hepsiburada'dan aldığım kulaklık arıza yaptı onarma talebi oluşturarak geri gönderdim. Siparişler kısmında iadesi yapıldığının yazdığını gördüm ama ürünü aldığım İninal kartını önceden kaybetmiştim ve güvenlik sebebiyle kapatmıştım. Tekrardan eklemeye çalıştığımda eklenmediğini öğrendim. Bu süreçte nasıl bir yol izlemem gerekir? Görüşlerinizi bekliyorum.

Kapanılan karta para nasıl gönderiliyor? Arkadaşında dediği gibi satıcı ile iletişime geçin sorun devam ederse Thh'ye başvurun.

Kapatılan karta nasıl iade yaptılar? Satıcı ile iletişime geçin, sorununuz çözülmez ise tüketici hakem heyeti'ne başvurun.

Cidden anlamış değilim, siparişlerim kısmına geldiğimde bir ürünün geri ödemesi yapıldı yazıyor. Hepsiburada'nın WhatsApp teknik servisiyle görüştüm ibana parayı aktarabilir misiniz diye. Banka kartınızın destek ekibi ile iletişime geçin dendi. Sanırım bir çıkmaza girdim :D.

Cidden anlamış değilim, siparişlerim kısmına geldiğimde bir ürünün geri ödemesi yapıldı yazıyor. Hepsiburada'nın WhatsApp teknik servisiyle görüştüm ibana parayı aktarabilir misiniz diye. Banka kartınızın destek ekibi ile iletişime geçin dendi. Sanırım bir çıkmaza girdim :D.
Tüketici asla haksızken çıkmaza girmez hocam. Sizin için elbet bir çözüm yolu var. Sorununuzu satıcıya tekrar tekrar farklı yerlerden dile getirin, hala sorun devam ederse THH diye bir çözücü var. :)

Tüketici asla haksızken çıkmaza girmez hocam. Sizin için elbet bir çözüm yolu var. Sorununuzu satıcıya tekrar tekrar farklı yerlerden dile getirin, hala sorun devam ederse thh diye bir çözücü var. :)

Sağ olun motivasyon oldu benim için her iki kuruluşunda maillerini ve WhatsApp destek hatlarını zorlayacağım. Saygılarımla.

Sağ olun motivasyon oldu benim için her iki kuruluşunda maillerini ve WhatsApp destek hatlarını zorlayacağım. Saygılarımla.
Rica ederim Whatsapp destek hattı yerine Hepsiburada'nın direkt olarak müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm daha muhtemel bir çözüm yolu olacaktır. Paranızı almanız dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı