Üsküdar'a GigaFiber gelecek mi?

Kutu bağlanalı 2 ay oldu fakat halen aktif olmadı kontrol edebilir misiniz?

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Selamlar, nasılsınız? Umarım iyisinizdir 🫶 Aynı bölgede aktif bir TurkNet aboneliğiniz bulunuyor mu? Bulunuyor ise Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum - TurkNet TurkNet - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? bağlantısından destek kaydı oluşturmanızı, bulunmuyor ise özel mesaj üzerinden açık adresinizi, ad soyad ve iletişim numaranızı iletmenizi rica ediyorum.

Selam, nasılsınız? Umarım iyisinizdir 🫶 aynı bölgede aktif bir TurkNet aboneliğiniz bulunuyor mu? Bulunuyor ise Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum - TurkNet TurkNet - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? bağlantısından destek kaydı oluşturmanızı, bulunmuyor ise özel mesaj üzerinden açık adresinizi, ad soyad ve iletişim numaranızı iletmenizi rica ediyorum.

Şu an TurkNet kullanmıyorum Superonline ile taahhüdüm var sadece aktif olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Şu an TurkNet kullanmıyorum Superonline ile taahhüdüm var sadece aktif olup olmadığını öğrenmek istiyorum.
Altyapı sorgulamasında gigafiber paket bilgisi geliyorsa aktivasyon işlemi yapılmıştır eğer gelmiyorsa açık adresinizi özel mesaj üzerinden gönderir misiniz?

@Muhammet Mustafa Günaltın @kroxhy ben de Valide-i Atik mahallesindeyim, bende önce 6-8 hafta diyordu şimdi sorguladığımda harika, GigaFiber bölgesindesiniz yazıyor fakat 100mbps gösteriyor. Ben de buradan destek talebi verdim ama bayağıdır bekliyorum. Kablonet taahhütüm de bitiyor ama bu kadar bekleyen varken mahallede hala aktif etmeme nedenini anlamıyorum. Aylar aylar oldu kablolar çekileli, binaya kutular konulalı. Hatta kutudaki kablo da sokağa bağlı sanırım ama neden aktif olmuyor bu kadar bekletiliyor ilginç... Sizlerde bir gelişme olursa bilgilendirir misiniz? Keza ben de öyle.
Ben hergün altyapı sorgusu yapmaktan yoruldum :)

@Muhammet Mustafa Günaltın @kroxhy ben de valide-i atik mahallesindeyim, bende önce 6-8 hafta diyordu şimdi sorguladığımda harika, GigaFiber bölgesindesiniz yazıyor fakat 100Mbps gösteriyor. Ben de buradan destek talebi verdim ama bayağıdır bekliyorum. Kablonet taahhüdüm de bitiyor ama bu kadar bekleyen varken mahallede hala aktif etmeme nedenini anlamıyorum. Aylar aylar oldu kablolar çekileli, binaya kutular konulalı. Hatta kutudaki kablo da sokağa bağlı sanırım ama neden aktif olmuyor bu kadar bekletiliyor ilginç... Sizlerde bir gelişme olursa bilgilendirir misiniz? Keza ben de öyle.
Ben her gün altyapı sorgusu yapmaktan yoruldum :)

Bizde de herhangi bir gelişme yok. Mahalle genelinde 1 ay önce kablolamalar yapıldı, arka sokakta var fakat buraya uğramadı. Hangi sokaktaydınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde de herhangi bir gelişme yok. Mahalle genelinde 1 ay önce kablolamalar yapıldı, arka sokakta var fakat buraya uğramadı. Hangi sokaktaydınız?
hangi sokakta bulunuyor acaba hocam gigafiber?

hangi sokakta bulunuyor acaba hocam gigafiber?

Altyapı sorgulamasında GigaFiber paket bilgisi geliyorsa aktivasyon işlemi yapılmıştır eğer gelmiyorsa açık adresinizi özel mesaj üzerinden gönderir misiniz?

Özel mesaj kısmını bulamadım.

@Muhammet Mustafa Günaltın @kroxhy ben de valide-i atik mahallesindeyim, bende önce 6-8 hafta diyordu şimdi sorguladığımda harika, GigaFiber bölgesindesiniz yazıyor fakat 100Mbps gösteriyor. Ben de buradan destek talebi verdim ama bayağıdır bekliyorum. Kablonet taahhüdüm de bitiyor ama bu kadar bekleyen varken mahallede hala aktif etmeme nedenini anlamıyorum. Aylar aylar oldu kablolar çekileli, binaya kutular konulalı. Hatta kutudaki kablo da sokağa bağlı sanırım ama neden aktif olmuyor bu kadar bekletiliyor ilginç... Sizlerde bir gelişme olursa bilgilendirir misiniz? Keza ben de öyle.
Ben her gün altyapı sorgusu yapmaktan yoruldum :)

Evet öncesinde 6-8 hafta içinde aktif diyordu bende de fakat şu an hiçbir şey yazmıyor VDSL altyapı hızını gösteriyor sadece 4 ayı geçecek neredeyse site sorgulamasında halen çıkmıyor garip.

Özel mesaj kısmını bulamadım.

Evet öncesinde 6-8 hafta içinde aktif diyordu bende de fakat şu an hiçbir şey yazmıyor VDSL altyapı hızını gösteriyor sadece 4 ayı geçecek neredeyse site sorgulamasında halen çıkmıyor garip.
Merhaba, size özel mesaj gönderdim. Bilgileri iletirseniz yardımcı olacağım.

Geri
Yukarı