Üst düzey Laptop önerisi

Bütçe
25K

realmoonlight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Montreal, QC, Canada
RAM benim için çok önemli çünkü ağırlıklı olarak tasarım yapacağım. 32 GB olsun ve ileride 64 için destek sunsun. RTX 30XX ekran kartı olsun çünkü oyun da oynuyorum. İşlemci kuvveti de çok önemli benim için, render alınacak sıklıkla. 3-4 sene beni üzmeden götürecek bir cihaz olsun. Mümkünse QHD ekranlı olması tercihim. Şu an için Blade 15 Advanced 2021 düşünüyorum. 32 GB, QHD, 3080 olduğu için. Ama işlemcinin 10. nesil olması düşündürüyor. En fazla 2 ay bekleyebilirim.

Arkadaşlar, bahsettiğiniz laptoplarda QHD ekran olacak mı?
Bu konuda özellikleri yazıyor hocam:
Ayrıca evet QHD ekranı.

Bu konuda özellikleri yazıyor hocam:
Ayrıca evet QHD ekranı.

Hocam bunun daha iyisi olacak mı? Per key RGB'li falan?

Yok gibi hocam. Çok önemli mi RGB?
Yok aslında değil de, o kadar para vermişken öyle olsun da istemem. Sadece RGB değil benim olayım da 64'de desteklemiyormuş. Ve birazcık da kaba hergün okula getirip götüreceğim öyle olsun istemem. Zaten liseye Kanada'da devam edeceğim. Bunu düşünüyorum. Still the Best Gaming Laptop - Razer Blade 15

İşlemcisi üzer mi emin olmadım. Yoksa zarifliği olsun bir iş bilgisayarı gibi gözükmesi olsun beni cezbediyor. Önceden de RTX2070'li modelini kullanmıştım.

Yok aslında değil de, o kadar para vermişken öyle olsun da istemem. Sadece RGB değil benim olayım da 64'de desteklemiyormuş. Ve birazcık da kaba hergün okula getirip götüreceğim öyle olsun istemem. Zaten liseye Kanada'da devam edeceğim. Bunu düşünüyorum. Still the Best Gaming Laptop - Razer Blade 15

İşlemcisi üzer mi emin olmadım. Yoksa zarifliği olsun bir iş bilgisayarı gibi gözükmesi olsun beni cezbediyor. Önceden de RTX2070'li modelini kullanmıştım.
İki laptop daha var önerdiğim:

Geri
Yukarı