Üst Düzey Laptop Önerisi

brales33

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar herkese merhaba, masaüstü sistemimi sattım, eski masaüstü sistemim:
  • CPU Türü OctalCore AMD Ryzen 7 2700X, 4124 MHz (41.25 x 100)
  • Anakart Adı Gigabyte x 470 Aorus Gaming 7 Wi-Fi
  • Sistem Belleği 16331 MB DIMM1: G Skill TridentZ RGB F4-3600C17-8GTZR 8 GB DDR4 x2
  • Ekran kartı ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC edition 11GB GDDR5X
Bu sistemleri göz önünde bulundurarak bana bir laptop tavsiyesi verirseniz sevinirim. RAM 32 olursa iyi olur :) Benim kafam Alienware Area-51m Dizüstü Oyun Bilgisayarı | Dell buna gidiyor çelin arkadaşlar kafamı lütfen :) Tavsiye ettiğiniz bilgisayarın + ve - yönlerini de söylerseniz sevinirim ve G SYNC 120-144 FPS olsun mümkünse. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba, masaüstü sistemimi sattım, eski masaüstü sistemim:
  • CPU Türü OctalCore AMD Ryzen 7 2700X, 4124 MHz (41.25 x 100)
  • Anakart Adı Gigabyte x 470 Aorus Gaming 7 Wi-Fi
  • Sistem Belleği 16331 MB DIMM1: G Skill TridentZ RGB F4-3600C17-8GTZR 8 GB DDR4 x2
  • Ekran kartı ROG Strix GeForce[emoji2400] GTX 1080 Ti OC edition 11GB GDDR5X
Bu sistemleri göz önünde bulundurarak bana bir laptop tavsiyesi verirseniz sevinirim. RAM 32 olursa iyi olur :) Benim kafam Alienware Area-51m Dizüstü Oyun Bilgisayarı | Dell buna gidiyor çelin arkadaşlar kafamı lütfen :) Tavsiye ettiğiniz bilgisayarın + ve - yönlerini de söylerseniz sevinirim ve G SYNC 120-144 FPS olsun mümkünse. Teşekkürler şimdiden.
Bütceniz ne kadar bilmiyorum ama RTX 2060 2070 2080 li laptopları bekleyin derim. Şuan bildiğim bir monster var RTX ekran kartlı laptop satan diğer markalarda yavaş yavaş satılmaya başlayacaktır.

Bütceniz ne kadar bilmiyorum ama RTX 2060 2070 2080 li laptopları bekleyin derim. Şuan bildiğim bir monster var RTX ekran kartlı laptop satan diğer markalarda yavaş yavaş satılmaya başlayacaktır.
Msi ve monster var RTX olan ve zaten öyle bi bilgisayar düşünüyorum fakat marka model konusunda kararsızlık var.

Gümrük korkusu var hocam ya çözemedim o işleri yol yordam gösteren olsa.
Sonuçta sen gümrük vergisini kargo ücretini ürünü alırken otomatik newegg sitesine ödüyorsun onlarda gümrük işlerini hallediyor. Çok laptop alan var newegg den tr de. Geçen bir arkadaşa da söyledim msi nin laptobunu aldı gtx1060 lı ve çok iyi fiyata aldı. 1 haftada elinde oldu. Tabi yinede siz bilirsiniz ama aklınızda olsun laptop alacağınız da bir göz gezdirin derim siteye.

Sonuçta sen gümrük vergisini kargo ücretini ürünü alırken otomatik newegg sitesine ödüyorsun onlarda gümrük işlerini hallediyor. Çok laptop alan var newegg den tr de. Geçen bir arkadaşa da söyledim msi nin laptobunu aldı gtx1060 lı ve çok iyi fiyata aldı. 1 haftada elinde oldu. Tabi yinede siz bilirsiniz ama aklınızda olsun laptop alacağınız da bir göz gezdirin derim siteye.
Benim aklım şu alienware area-51m e gidiyor hocam. Monster desek malzeme kalitesi ve driver konusunda sıkıntı. Msi vs Asus arıza çıkarmada önde ilerliyorlar o yüzden bilemedim. Bir tane laptop buldum metabox diye yurt dışında onunda fiyatı çok uçuk. Kaldık ortada öyle maalesef. Newegg sitesine baktım fakat istediğim tarzda bulamadım maalesef hocam alienware zaten hiç yok istesem de nerden nasıl temin edeceğim bulamadım.

Bir tane laptop buldum metabox diye yurt dışında onunda fiyatı çok uçuk.
Metabox, Monster gibi Clevo kasalarını kullanıp satan Avustralyalı bir firmadır. Avustralya'nın Monster'ıdır yani. Monster'a kalite, driver gibi konularda öyle söyleyip gidip Metabox'u bulmanız da ilginç olmuş. Zira Metabox ve Monster birebir aynı kasayı kullanırlar Clevo'dan alıp.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı