Üst Düzey Oyun Bilgisayarı Toplama

Jack&Jones

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merabalar;

Normalde youtube da Technopat videolarını takip ediyorum. Son bir kaç aydırda forumunu takip ediyorum ve dün de kaydımı gerçekleştirdim. Neyse ben konuya gireyim.

Üst düzey bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Yani bulunduğum zaman içerisinde çıkan her yeni oyunu rahatlıkla indirebileceğim 'bilgisayarım kaldırır mı acaba ?' düşüncesinden uzak kalmak istiyorum. Yani yakın zamanda çıkan Cod3-Fallout 4-Gta 5 vs. ne olursa hiç sıkıntı yaşamadan en üst ayarlarda oynamak istiyorum. Fakat sıkıntı bilgisayar bileşenleri hakkında pek bir bilgim yok. Yani ekran kartı şunla ana kart bunla aynı marka veya uyumlu olmak vs. tarzı hiç bir bilgim yok. Yakın bir zamanda da amerikaya gideceğim oralardan hangi parçaları alsam daha uygun olur veya almamam gerekenler bu konuda da yardımcı olabilirseniz.

Diğer bir konu Amd intel , asus msi bu markalar arasında ne gibi farklar vardır ?Yani bana intel asus nvdia markaları hep daha kaliteli gelmiştir. Sonuç olarak bu yazdıklarım çerçevesinde yardımcı olabilir misiniz ? Yani vatana girip pc toplayıp buraya resmini atabilir veya yazabilirsiniz.

@Recep Baltaş Sizde yardımcı olabilirseniz ne ala :)

Yazımı okuyup yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar ek olarakta anket nasıl açabiliriz yani pc bileşenleri için msi veya asus arasında işlemci için amd ve intel ekran kartı için amd ve nvdia gibi yardımcı olabilirseniz iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya düzgünce dilimize sahip çıkın ne eleştiriyorsunuz. Bu arada 10.000 TL bilgisayara verme yazık olur. En fazla 4000 liraya bir bilgisayar al. Oyunları sonsuza kadar sevmeyeceksin zaten.

Ya düzgünce dilimize sahip çıkın ne eleştiriyorsunuz. Bu arada 10.000 TL bilgisayara verme yazık olur. En fazla 4000 liraya bir bilgisayar al. Oyunları sonsuza kadar sevmeyeceksin zaten.

Dil ile noktalama işaretlerinin alakası yok bence. 4000 liralıkla istediklerimi yapamam ki ama

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı