Üst Düzey Oyun Bilgisayarı Toplama

Burada dilimize sahip çıkıyoruz. Zorunuza ne gidiyor anlayamıyorum. Burada başkalarına da bu şekilde örnek olmayın lütfen. Türkçemize , noktalama işaretlerimize sahip çıkalım.

Bazı insanlar buraya sorunlarına çözüm aramak için, bazı insanlar bilgi edinmek için, bazı insanlar da bilgilendirmek için giriyor. Bir sorununa çözüm bulmak isteyen biri, yaşadığı sorunu yazıya dökerken yazım yanlışı yapabilir, insanlık hali herkes hata yapar. Aynı şekilde bilgi edinmek isteyen biri, bir konu hakkında sorusunu yazarken de yanlış bir tuşa basabilir, insanlık hali. Ve yine bilgilerini başkasına aktarmak isteyen biri de bir konu hakkında açıklama yaparken bir yerlerde yazım yanlışı yapabilir. Hiç kimse yazacağı yazıyı yazdıktan sonra bütün yazdıklarını başından sonuna kadar kontrol etmek zorunda değil diye düşünüyorum. İsteyenler kontrol edebilir ama kontrol etmemek de ban sebebi olmamalı bence.

Bazı insanlar buraya sorunlarına çözüm aramak için, bazı insanlar bilgi edinmek için, bazı insanlar da bilgilendirmek için giriyor. Bir sorununa çözüm bulmak isteyen biri, yaşadığı sorunu yazıya dökerken yazım yanlışı yapabilir, insanlık hali herkes hata yapar. Aynı şekilde bilgi edinmek isteyen biri, bir konu hakkında sorusunu yazarken de yanlış bir tuşa basabilir, insanlık hali. Ve yine bilgilerini başkasına aktarmak isteyen biri de bir konu hakkında açıklama yaparken bir yerlerde yazım yanlışı yapabilir. Hiç kimse yazacağı yazıyı yazdıktan sonra bütün yazdıklarını başından sonuna kadar kontrol etmek zorunda değil diye düşünüyorum. İsteyenler kontrol edebilir ama kontrol etmemek de ban sebebi olmamalı bence.

Dilimize sahip çıkmak güzel birşey. Ama sende haklısın cezası biraz fazla kaçıyor. Sadece cezayı hafifletirlerse daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bu söylediğini başta da bunun gibi kibarca yazsaydın bence tartışma uzamazdı. Fakat söylediğin söz biraz ağırdı onun için bu şekilde cevap verme ihtiyacı hissettim. Alındıysan kusura bakma.

Dosya Ekleri

• sdf.png
    sdf.png
    67,4 KB · Görüntüleme: 105
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı