Üst katınızda ne olsun istemezdiniz?

Üst komşunuzun ne olmasını istemezdiniz?

• Her gün son ses müzik açan romanlar

• Aktif halter salonu

• Suriyeliler ve nargile stok deposu

• Ahır ( 7 at 3 katır 1 eşşek 4 boğa)

• Sevmediğim bir sanatçı

• Sevmediğim bir dost ya da akraba

• Mafya babasının mekanı

• Böcek bilimi (Entomoloji) odası

• Boş kat. Eve cin musallat olmuş

• Sokakta yatayım bunların hiçbiri olmasın.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Üst katım çatıkatı. Çok karışık aslında. Ne şöyle kafanı eğerek yürümen gerekecek kadar alçak, ne de daire olacak kadar yüksek. En azından sınır kısımları o kadar yüksek değil. 180 cm falan. Daire olmadığı için kimse oturmuyor. OSB'den oda yaptık. Sağlam yalıtımı da var. Kışın gider soba yakar, kestane pişiririz.

Ama gel gör ki sokak berbat. 2 adet TOFAŞ sahibi ama şeref sahibi olmayan kişi var. Herif kendisi iki günde bir yıkanmaz ama arabasını iki günde bir yıkıyor. Bir süpürgesi var. Sanayi tipi diye aldığın aletten daha fazla ses çıkartıyor. Camı kapatıyorum tuğladan işliyor ses. Aracın leş motoruna, motoru kapatsan da 17 saat çalışan radyatör fanına değinmiyorum bile. 1 adet ayyaş var. 1 adet (çocuğa iğne falan saplıyorlar herhalde) 24 saatin en az 20 saati ağlayan bebek var. Yakında bir yerde düğün yapmaya müsait yer var. Neredeyse her hafta yapılır.

Bu yüzden sessiz olsun da ne olursa olsun durumundayım ben.

Daha kötüleri var kankam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da kötü, 10 saat boyunca şunu dinlemek kötü olurdu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

🙂😀😄😆😅😂🤭

Sağol ilk şık üstte değil ama karşı çapraza gelmişti İzmir'deki evin. İnsanlıktan bi haberler zor günlerdi.

Gımıl gımıl her yerdeler. Düşün ki dünyadaki tüm böcek türleri yukarıki katta araştırılıyor. Bugün gelmese yarın illa kaçar gelirler hayal gücüne kalmış. Tavanı tütün zehriyle sıvayabilirsin 😅
Tamam abi yapma! Üst katımda Ben Fero konser verse böceklerden daha az rahatsız olurum.

Bu tarikatın olmamasını isterdim.
Ek olarak üst katımda ahır var. Ama içi hayvan değil, çocuk(?) dolu.
Bunlar zikir mi çekiyo düğün mü yapıyo ?

Daha kötüleri var kankam.

0:34'te patlıyor 😂
Üst katımda bunlar yaşansa ben de onlara katılırdım herhalde, eğlenceli duruyor. 😁

Geri
Yukarı