Üst kattaki adamla nasıl başa çıkabilirim?

Yöneticiyle konuşun, diğer sakinlerden de rahatsız olan vardır herhalde. Hep beraber adamla konuşulmalı.

Hocam, tam bağırırken kapısını çalın tatlı dille rahatsız olduğunuzu söyleyin. Sinirli iken sert çıkışması muhtemel, o yüzden ses kaydı alın sonra üsteleyin neden bana böyle konuşuyorsunuz falan seninle mi uğraşacağım falan derse kavga çıkart sonra polisi ara ses kaydını dinlet.

Gece 3 te karısına küfür edip alt komşusunu rahatsız eden adam: tamam kardeşim benim.
Adamın sert tepki vereceği ihtimali olsa da duzgun dille konuşsun. Her küfreden serttir, tersler anlayışı da yanlış. Polisi arasa bile emin ol daha kotu olur.

Maalesef o kadar kolay değil bunlar garip tipler evinde tüfek bile olabilir.

Öyledir tabii hocam. Ancak korkunun ecele faydası yoktur. İki tane medeniyet bilmez insana eyvallah edersek vay halimize. Tepemize çıkar bunlar. Gerekirse kavga edin. Hiçbir şey yapamaz size, önleminizi de alın tabii ki.

O biraz sıkıntı hocam. Ses kaydı işi çok zor durumlar haricinde yasal olmayan aksine sizi haksız çıkaracak bir durum. Kendini haklı çıkarması için komşularının yüz ifadesi bile yeterlidir.

Ses kaydında sorun olmuyor diye biliyorum.

@Mert Atakann Apartman sahibi olmaz. Daire sahibi olunur.

Yönetime şikayet edebilirsiniz ama sonuç çıkması zor. Apartmanda yaşamayı bilmeyen "öküz" kişilikler çok yaygın. Ben şimdiye kadar bir çözüm bulamadım. 3-5 gün sussa bile tabiatı gereği yine özüne dönüyorlar.

Duvara vur olmazsa şikayet et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…