Üst komşum ses yapıyorum diye kapıma geliyor

Adam normal ses tonunda konuşuyorum diyor. Böyle rahatsızlıklar çekecekse gitsin müstakil dairede otursun. Kapıya gelip asıl rahatsız eden komşu.

Eminim oyun oynarken kulaklıktan arkadaş bir şey duymuyor ve kendini normal konuşuyor sanıyor, normal tonda konuşmaya seni duyması için arada karton olması gerek.

Adam normal ses tonunda konuşuyorum diyor. Böyle rahatsızlıklar çekecekse gitsin müstakil dairede otursun. Kapıya gelip asıl rahatsız eden komşu.

Abi siz apartmanda yasamayi cidden bilmiyorsunuz. Bu ulkenin yuzde 85'i bilmiyor bak net soyleyeyim. Gece 12'den sonra evde telefonla bile konusamazsin eger yalitim yoksa ve sesin diger dailere gidiyorsa. Normal ses tonu vs. diye bir sey yok. O ses gece 2'de gidiyorsa, gitmeyecek bu kadar basit. Yani ulkede mustakil evler varmis gibi gitsin otursun demek de ne kadar kolay.

Adam normal ses tonunda konuşuyorum diyor. Böyle rahatsızlıklar çekecekse gitsin müstakil evde otursun. Kapıya gelip asıl rahatsız eden komşu. Ulan sanki farklı aletlerle ses çıkarıyor. Konuşuyor sadece.

Kime göre neye göre normal senin normal ile onun normali farklıdır gece birisi sizi rahatsız etse rahat durmazsınız burada laf yapıyorsunuz.
Hayal kurmayın. Adam bağırmıyor sadece normal ses tonuyla konuşuyorum diyor.

Abi siz apartmanda yasamayi cidden bilmiyorsunuz. Bu ulkenin yuzde 85'i bilmiyor bak net soyleyeyim. Gece 12'den sonra evde telefonla bile konusamazsin eger yalitim yoksa ve sesin diger dailere gidiyorsa. Normal ses tonu vs. diye bir sey yok. O ses gece 2'de gidiyorsa, gitmeyecek bu kadar basit. Yani ulkede mustakil evler varmis gibi gitsin otursun demek de ne kadar kolay.

Kime göre neye göre normal senin normal ile onun normali farklıdır gece birisi sizi rahatsız etse rahat durmazsınız burada laf yapıyorsunuz.
Alt komşularımdan geceleri hatta bazen sabahın erken saatlerinde hafif konuşma sesleri gelebiliyor. Anormal karşılanacak bir şey değil, gayet normal.

Kardesim hayal kurmakla ne alakasi var. Adam aksam 20'de gelmiyor kapiya. Gece 2'de geliyor demek ki sesi gidiyor. O ses gidiyorsa, konusmamaktan baska yapacagin bir sey yok geceleri normal yasamina devam edip insanlari rahatsiz edemezsin. Insanlar ise gidiyor, yoruluyor. Avrupa'da veya ABD'de adamlar yan mustakil evden az biraz muzik sesi geliyor diye sikayet ediyor neyin kafasini yasiyorsunuz acaba.

Hem polis olacağım diyorsun hem de gece gelen komşuyu öldüresiye dövmek istiyorum diyorsun ben anlamadım.
Biz ev sahibiyiz o kiracı derken de onu küçük görme çabaları falan.

Birkaç gün önce gecenin ikisinde geldi ve şok oldum işte aç kapıyı falan.

Gündüz saati olsa tamam haklısın ama gece 2 de millet uyuyor aga sabah kalkacak adam işine gücüne gidecek gece dedin zaman sessizlik gelir insanın aklına öyle hemen şiddete sarılırım falan ya da kiracı diye düşük görmek doğru düşünceler değil empati kur boş ver.

Bu arada TYT de gireceğim diyorsun yaşın da var artık sana çocuk muamelesi yapmazlar güzelce ceza alırsın öyle kavga olayında dikkat et.

Son düzenleme:
Benim üst komşunun gece horlamasını dahi duyuyorum. Geceleri ayrıyeten sessizlik oluyor, hele de yalıtım kötüyse ses cidden problem olabiliyor. Adamı da senin sesini de bilmediğim için bir şey demek yanlış olur fakat adamın abarttığını sanmıyorum kardeşim, gece 2'de geliyorsa demek ki gerçekten duyup rahatsız olmuştur. O yüzden sakinliğini koruyup onun tarafından da düşünmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı