Üst seviye GTX 1660S vs. Giriş seviyesi RTX 2060

5600XT düşmanıma dahi önermiyorum. Gaming X dahil, Pulse, Mech OC modellerini deneyimledim. Bir sürü konuda açıklamam mevcut o sebeble bir daha anlatmayacağım. Şu an 1660 Super Gaming X kullanıyorum hiçbir oyunda Ultra'da üzmedi beni şu ana kadar( +1000 Memory, +175 çekirdek) OC şekilde kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim. Muazzam bir kart. 5600XT düşmanıma nasip etmesin Allah.

5600XT düşmanıma dahi önermiyorum. Gaming X dahil, Pulse, Mech OC modellerini deneyimledim. Bir sürü konuda açıklamam mevcut o sebeble bir daha anlatmayacağım. Şu an 1660 Super Gaming X kullanıyorum hiçbir oyunda Ultra'da üzmedi beni şu ana kadar( +1000 Memory, +175 çekirdek) OC şekilde kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim. Muazzam bir kart. 5600XT düşmanıma nasip etmesin Allah.
Bende de süper olmayan modeli var, baya güzel. Hiç ısınmıyor. ROG STRIX 3 fanlı olmadıkça arada fark olduğunu düşünmüyorum. Hatta MSI RGB konusunda daha önde.

Galax ile INNO3D fena durmuyor gibi.

Maalesef felaket değerler...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Ben de bundan korkuyorum belli ki sıkıntılı bir kart işte. Bütçem doğrultusunda Premium bir 1660 Super almak en mantıklısı. Giriş seviyesi 2060 peformansları hayal kırıklığı her kart 75-80 derece.

Bende de süper olmayan modeli var, bayağı güzel. Hiç ısınmıyor. ROG STRIX 3 fanlı olmadıkça arada fark olduğunu düşünmüyorum. Hatta MSI RGB konusunda daha önde.

Düşünmüyor musun? Gaming X kullanmadın herhalde? . 60 dereceye gelmeden fanlar çalışmıyor. Boşta 45 derecede kart(fan dönmüyor). Oyunlarda 62'nin üstünü görmedim şu anlık. RDR2'de 67 gördüm o kadar.

Düşünmüyor musun? Gaming X kullanmadın herhalde? . 60 dereceye gelmeden fanlar çalışmıyor. Boşta 45 derecede kart(fan dönmüyor). Oyunlarda 62'nin üstünü görmedim şu anlık. RDR2'de 67 gördüm o kadar.
Tamam işte, ben de diyorum ki ROG STRIX 3 fanlı değilse daha iyi değildir diye. Neden sert çıktın anlamadım. 2 aydır kullanıyorum kartı.
Kasa bilgisi yok gibi bir şey sadece 3 fanlı olduğu söylenip geçilmiş.

Üst seviye 1660 Super ileride keşke dedirtme şansı var tercih sizin.
Dedirtmeyeceğine eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı