Üst seviye telefon önerisi

Bence Samsung, Iphone, LG vb. markalara hiç bulaşmayın. Nokia firmasının yeni bir model çıkarmasını bekleyiniz.

Dostum ben bir çok markanın telefonunu kullandım. Huawei ile ilgili sana şunu diyebilirim; yazılım donanım uyumluluğu en iyi telefon markası. (Iphone hariç.). Yazılım güncellemelerini de pek geciktirmeyen bir firma. Bence gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Dostum ben bir çok markanın telefonunu kullandım. Huawei ile ilgili sana şunu diyebilirim; yazılım donanım uyumluluğu en iyi telefon markası. (Iphone hariç.). Yazılım güncellemelerini de pek geciktirmeyen bir firma. Bence gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
İnternette gördüğüm yorumlar abartı olabilir yani içimden çok geliyor sanırım alıcam bugün.

Aşağıdaki siteden kamera sıralamasına bakabilirsin:
Mobile Reviews - DxOMark
O site doğru sonuçlar vermiyor.
S9 plus olabilir ama önermem. Zira 1 sene geçmeden üzerine yeni modeller eklendikçe hevesiniz kırılacak. IOS tarafında yeni modelleri bekleyin derim. P20 Pro kullanabilirsiniz. Fakat satmak isterseniz canınız sıkılabilir.
Hocam ne alaka? İOS tarafında da aynı şey yaşanıyor fanboyluk yapmayın lütfen.

Şu Samsung ikide bir yeni model çıkarıyor diyen teknoloji cahillerini dikkate almayın. S ve Note serisi yılda bir defa çıkar. Her sene de diğer markalarda yeni üst model telefon çıkarır. P20 PRO arka kamera fotoğraf çekimi konusunda S9 modellerinin önünde. Video da ise S9 modelleri daha iyi. CPU, GPU, ekran olarak S9 serisi önde. Tavsiyem çok daha ucuz modellere yönelmen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı