Üst seviye telefon önerisi

Stretch McFadden

Hectopat
Daha fazla  
Huwai P20 Pro almayı düşünüyordum ama internette çok fazla olumsuz yorum buldum vazgeçtim. Kamerası üst seviye olan batarya da güzel bir telefon önerisi önerir misiniz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
S9 plus olabilir ama önermem. Zira 1 sene geçmeden üzerine yeni modeller eklendikçe hevesiniz kırılacak. IOS tarafında yeni modelleri bekleyin derim. P20 Pro kullanabilirsiniz. Fakat satmak isterseniz canınız sıkılabilir.

P20 Pro için gündüz ışığında hiç gözükmüyor gibi yorumlar var ne kadar doğru bilmiyorum ama var s9 plus bende önermiyorum çok aşırı yeni modeller geliyor samsung tarafında.

Tabi öncelikle burada bütçeye göre seçim yapmak lazım. P20 pro düşündüğünüze göre o konuda sıkıntı yok fakat f/p olarak önerim Xiaomi Mi Note 3’dür. Xiaomi sadece arayüzü ve akıcılığı konusunda bile tercih edilebilir. Türkiye’de ithalatçı garantili olarak satılıyor ama fiyat konusunda ki başarısı yüzünden alınabilir. Cebinizden de öyle 4-5 bin gibi meblağlar çıkmamış olmuş. Naçizane tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı