Üst üste benzer rüya görmek

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar 1 hafta içinde 3 benzer rüya gördüm artık korkmaya başladım arkadaşlar sizce bir anlamı var mı rüyaların? Böyle değişik varlıklar veya bir cin gibi şeyler dün sabaha doğru gördüm baya etkilemişti arkadaşlar. Cevaplarınızı bekliyorum. (n)

Ben çok öneceden uyumadan önce saatlerce DOOM 3 oynamıştım, rüyamda zindandaydım yaratıklardan kaçıyordum :D

Cin vs gibi şeylere inanmıyorum.

Karabasan dediğiniz şeyin mesela, aslında uyku felcidir :)

Üst üste aynı rüyayı görmek ne anlama gelir
İnternette rüyaların ne anlama geldiğini araştırabiliyorsunuz :) Ben inanmıyorum açıkçası fakat inanıyorsan rüyana bir dikkat et derim :)
Ayrıca Kuran-ı Kerim 'de cinlerin olduğu söylenmektedir. Din hocamızın anlattığına göre onlar farklı bir boyuttalarmış ve dinlerini seçebiliyorlarmış ve ayrıca bizleri görebiliyorlar. :)

Kurani Kerim'de cinler hakkinda fazla bir bilgi yok.

İnsanlar tarafindan yazilmis, Hadis ve ilhimal kitaplarinda yazilan cinler hakkinda bir suru senaryolar var sadece.

Kurani Kerim disinda hicbir kitabi kabul etmiyorum. Hadisler peygamber oldukten 200 yil sonra insanlar tarafindan yazilmis birseydir. Allah Kurani Kerim i eksikmi gonderdi. İnsanlar tarafindan yazilmis hadis diye birsey turedi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı