Üst üste oyun bozanlıktan raporlanınca ban yenir mi?

Sıkıntı olmaz, Valve çok takmıyor oyunbozanlığı. Rütben yüksekse işler sıkıntıya girmeye başlıyor. Arkadaşının(Artık ne demek layık görülürse) yaptığı da gerçekten çok ayıp, anlayış göstermesi gerekirdi.
Artık arkadaşım değil hayvan onu incitmemeyi çalışsam bile o sinirlenince ben daha da sinirleniyorum. Bu arada şu an rank Nova 3.

Oyuna başlar başlamaz farem bozuldu. Yanındaki iki tuş farenin içine göçtü. Yani o tuş yüzünden oyunda mikrofonum açık kaldı ve rahatsız oldular sanırım. Oynayanlardan biri arkadaşım. Ona durumu söylemiştim tersledi kızdı. Oyun klavye ayarı sıfırladım fakat gene mikrofon açıktı. En son kendimi oyundan atmalarını söyledim. Arkadaşıma da dedim fakat o bu sefer dahada sinirlendi küfür etti. Sonra bende ona kızdım onu öldürüp oyundan çıktım. 5 dakika geçtikten sonra geldi ve bana VAC ban yiyeceksin herkes raporladı inşallah ban yersin diyor şimdi. Açıkçası kimseye zarar vermek istemedim. Kendi adamım bile sayıp sövüp beni öldürdü. Sonra bana bir daha gelip ben rapor etmedim şaka dedi. Sizce ne olur?
NOT: Asla şaka yapmam bu olay ciddi ciddi yaşandı.
Vac ban kolay kolay yenilmez ben MG den düştüm bir takımda herkes Rus ve Troll oynuyorlardı ben ikisini öldürdüm ne zaman böyle bana sıksalar "bilerek" onu öldürüyorum ve hiç VAC yemedim.

O arkadaş dediğin kişiyle konuşmayı bırak, her yerden engelle. Seni vuran adamları da tek tek raporla maç kayıtlarından. Ama tuş basılı kalınca çıkıp girebilirdin, sonuçta 3 dakika gibi bir süren var.

O arkadaş dediğin kişiyle konuşmayı bırak, her yerden engelle. Seni vuran adamları da tek tek raporla maç kayıtlarından. Ama tuş basılı kalınca çıkıp girebilirdin, sonuçta 3 dakika gibi bir süren var.

Bekleme süresi boyunca fareyi düzeltmeyi çalıştım. Fakat olmadı. Maç başladı ve öldükten sonra tamir etmeye çalıştım olmadı.

Geri
Yukarı