Çözüldü CS:GO'da fazla raporlanınca ban yer miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iTabutcu

Hectopat
Daha fazla  
Güven faktörüm yüksekti ve seçkindim ama o kadar report yedim ki hile diye güven faktörüm yerlerde geziyor fakat hile değilim. Ban yer miyim? Hiç 3. parti yazılım kullanmadım ve hesabım yaklaşık 3 yıllık + az para yatırmadım yani öyle bir riske giremem ban yiyebilir miyim? Owdeki Ruslara güven olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Raporlandığın seçeneğe bağlı bir durum. Takım arkadaşlarına zarar vermek, oyunbozanlık gibi seçeneklerden raporlanırsanız ban yeme riskiniz mevcut.
Hile konusuna gelirsek Overwatch kısmında şüpheli bir davranışınız olmazsa ban yemezsiniz.
@Quarit kaldi ki ben 2 sene hile kullandim. Ona ragmen guven faktorum dusmedi hic.

Hala anlamamışsın. Güven faktörü hile olduğun için düşmez, reportlandığın için düşmez. Hileysen Overwatch'a düşersin, orada gözlemlenirsin ve hile diye tanımlanırsan perma ban yersin. Bir diğer ihtimal Valve'nin VAC sistemine yakalanarak. Güven faktörün düşme sebebi sadece birlikte girdiğin hilecilerdir. Yani ban yiyen hilecilerdir. Tanımadığın, ya da tanıdığın kişiler ile aynı lobi üzerinden girersen, ve sonra aynı lobi üzerinden girdiğin hileciler ban yerse seninde güven faktörün düşer. Bilmem daha iyi anlatabildim mi. İki senelik hilecisin, ben bir kez olsun kullanmadım ama ne tuhaftır ki daha bilinçliyim.

@Quarit trolledigim yok ya da komiklik pesinde oldugumu kast etmiyorum, kendi deneyim ve tecrubelerimi aktardim ancak karsindaki kisiyi nasil ezikleyecegini sasiriyorsun ki hemen isi komiklige bagliyorsun 😀 Her neyse göz ardi listeme bir adam daha eklenir, bana fark etmez. Iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı