Çözüldü CS:GO'da fazla raporlanınca ban yer miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iTabutcu

Hectopat
Daha fazla  
Güven faktörüm yüksekti ve seçkindim ama o kadar report yedim ki hile diye güven faktörüm yerlerde geziyor fakat hile değilim. Ban yer miyim? Hiç 3. parti yazılım kullanmadım ve hesabım yaklaşık 3 yıllık + az para yatırmadım yani öyle bir riske giremem ban yiyebilir miyim? Owdeki Ruslara güven olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Raporlandığın seçeneğe bağlı bir durum. Takım arkadaşlarına zarar vermek, oyunbozanlık gibi seçeneklerden raporlanırsanız ban yeme riskiniz mevcut.
Hile konusuna gelirsek Overwatch kısmında şüpheli bir davranışınız olmazsa ban yemezsiniz.
İşte böyle arkadaşları çok seviyorum; "Güven faktörüm yüksekti ve seçkindim ama o kadar report yedim ki hile diye güven faktörüm yerlerde geziyor fakat hile değilim."

O zaman bana açıklar mısın. 2016'dan beridir CS:GO oynuyorum. 1 sene içinde Global oldum MM'de :) MM rekabetçi oyunlarda çoğu karşı takım bana ve sık sık birlikte girdiğim arkadaşlarıma hile deyip reportluyorlardı. Ve genelde chat kısmına kopyalayıp yapıştırıyordu report ettiğini. Pardon da bizim neden hiç güven faktörümüz düşmedi ? Yani insanları yemeyin. Günde 50 bin defa report alsanda güven faktörün düşmez. Güven faktörü bu şekilde işlemiyor. Hileci arkadaşların ile giriyorsan etkiliyor. Ya da bir diğer ihtimal tanımadığın potansiyeli yükseğin ötesinde olan tiplerle aynı lobi üzerinden maça giriyorsundur. Onlar ban yedikçe sen de aynı lobiden girdiğin için güvensiz birine dönüşüyorsun. Olay bu. Eğer gerçekten bir kastın yoksa birlikte girdiğin tiplere dikkat et. Her önüne gelen oyuncularla birlikte oyuna girme. Güven faktörün düşmez böylece.

Yeni konular

Geri
Yukarı