Üste seviye sıvı soğutma tavsiyesi!

Markalara özel monitörler yırtılmaları önlemek adına yapıldı diye biliyorum.

Ayriyeten GTX1080 için 2k 144 veya 60 hz gayet iyi olur akıcı harika bir oyun deneyimi sunar kanımca :D:)

Her kullacının beklentisi ve istekleri farklı kuşkusuz. Şahsen ben 3000-3500 TL fiyat aralığında bir ekran kartı alıp onu 60 hz de kullanmak istemem. Gereksiz gelir. Üst düzey bir monitör isterim. Madem o kadar para veriyorum ekran kartını tam anlamıyla kullanmak isterim. Eğer g-sync destekli bir monitörüm yoksada 3000-3500 TL fiyatında bir ekran kartınıda almam açıkçası. ;)

Her kullacının beklentisi ve istekleri farklı kuşkusuz. Şahsen ben 3000-3500 TL fiyat aralığında bir ekran kartı alıp onu 60 hz de kullanmak istemem. Gereksiz gelir. Üst düzey bir monitör isterim. Madem o kadar para veriyorum ekran kartını tam anlamıyla kullanmak isterim. Eğer g-sync destekli bir monitörüm yoksada 3000-3500 TL fiyatında bir ekran kartınıda almam açıkçası. ;)

Tabiki öyle hocam, o kadar para saçıp kimse tam performanstan yararlanamamak istemez. İlerde ekleme çıkarma yapılıp son dediğiniz olay halledilebilir, 3000-3500 TL GPU lar daha uzun süre götürdügü, ve herkeste bir daha alma imkanı fazla olmadığı için bi kere olsun sağlam olsun fikri var. :D Tabi bende de öyle :D:D

Tabiki öyle hocam, o kadar para saçıp kimse tam performanstan yararlanamamak istemez. İlerde ekleme çıkarma yapılıp son dediğiniz olay halledilebilir, 3000-3500 TL GPU lar daha uzun süre götürdügü, ve herkeste bir daha alma imkanı fazla olmadığı için bi kere olsun sağlam olsun fikri var. :D Tabi bende de öyle :D:D

Açıkcası ileriye yönelik bir düşünce var ise şahsen ben 13bin TL gibi bir meblayı şu an bir PC ye yatırmam. 3-5 ay sonra yeni nesil işlemciler ve anakartlar gelecek. Bence bu meblayı onlara yatırmak daha mantıklı ;)

Merhabalar arkadaşlar yorumlarınızı şimdi gördüm.Biliyorsunuz türkiyede dolar baya bi yükseldi düşüceğinide sanmıyorum.Hatta daha da yükselicektir.Elimde biriktirdiğim dolar vardı.Bozdurdum suanda benim kaybım yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı