Üyelik hakkında bilgi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ender karacaova

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ve yöneticiler. Dün bir konuda başlık yüzünden ceza yedim ve bir konu hakkında bilgi almam gerekliydi. Bunun için bir arkadaşımdan üyelik almasını rica ettim. Bu vesileyle sorumu soracaktım fakat bu sefer arkadaşımın aldığı kullanıcı bilgilerini girdikten sonra benim üyeliğimde ki her şey arkadaşımın üyeliğine aktarıldı. Tekrar girip çıktığımda kendi kullanıcı adımı girdiğimde böyle bir kullanıcı yoktur diye bir hata aldım. Benim adım "JusepBe" kullanıcı adıma bağlı mail adresi "Mail adresi güvenliğiniz için silinmiştir." ama böyle bir kullanıcı yoktur diyor. Benim kullanıcı bilgilerim neden arkadaşımın hesabına geçti ? Artık onun hesabından girmek zorunda kalıyorum. Yönetici arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

@NorthernsKnight @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hesap arkadaşınızın değil. Ayrıca ceza aldım diye de ikinci bir hesap açmanız zaten yasak. 90 küsür mesajınıza rağmen, 12 adet cezanız olmasına rağmen, daha önceden çift hesaptan sabıkanız olmasına rağmen Sosyal Kurallarını okumamakta ve uymamakta ısrar ediyorsunuz.

Konu kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı