Üzerinde çok uğraştığım Steam vitrini nasıl olmuş?

Güzel olmuş ancak imkan varsa 40-50 seviyeye getirirseniz hesabınızı eklenebilecek diğer vitrinlerle çok daha güzel ve dolu olabilir. 🥳
Ahh, yarama tuz bastınız. Grand Prix'i kaçırdığıma çok üzülüyorum. Artık indirimden indirime 2-3 seviye atlaya atlaya 40-50 olmak hedefim.

İdare eder. Soldaki çizgi, görüntü bütünlüğünü bozmuş. Karakter gerçekten ağaç üzerinde oturuyormuş gibi durmuyor. Bu nedenle ağaca yakın kısımlardaki efekt olmasa daha iyi olurdu diye düşünmekteyim. En azından profesyonelliğe bir adım daha atmış oldunuz, tebrik ederim.

Çok güzel olmuş, bir sorum olacak. Bu vitrin olayını nasıl yapıyorsunuz? Ben de yapmak isterim.
Pratik hocam, sadece pratik. Onur Naci Öztürkler ve belli başlı yabancı kanallar After Effects dersleri veriyor. Onlara bakabilirsiniz. Mesela biri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İdare eder. Soldaki çizgi, görüntü bütünlüğünü bozmuş. Karakter gerçekten ağaç üzerinde oturuyormuş gibi durmuyor. Bu nedenle ağaca yakın kısımlardaki efekt olmasa daha iyi olurdu diye düşünmekteyim. En azından profesyonelliğe bir adım daha atmış oldunuz, tebrik ederim.
Kaldırayım o zaman o çizgiyi. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim :)

Pratik hocam, sadece pratik. Onur Naci Öztürkler ve belli başlı yabancı kanallar After Effects dersleri veriyor. Onlara bakabilirsiniz. Mesela biri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaldırayım o zaman o çizgiyi. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim :)
Steam'a koymam için illa benim mi çizmem gerekiyor, eğer öyleyse öğrenmeye başlayıp bir tane Max Caulfield çizip koyacağım :)

Geri
Yukarı