Üzerinde fan olmayan kasalar için en iyi soğutma çözümü nedir?

Hypermx

Kilopat
Daha fazla  
CM Masterbox Lite 5 600W bir kasa var. Önde üç fan bulunmaktadır. Arkada egzoz fan var. Böyle bir kasada en iyi soğutma ne şekilde yapılabilir? İşlemciye sıvı soğutma takmak istiyorum. Arkadaki fanın yerine taksam egzoz görevini görecek hiç fan kalmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Kasayı yeni aldım. Farklı üzerinde havalandırma boşluğu olan bir kasayla mı değiştirmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle söylediğiniz kasa kronik ısınma sorunları olan bir kasa, yavaşça hatta çok hızlı bir şekilde o kasadan uzaklaşın. Sonunda almış olduğunuzu belirtmişsiniz...

Arkadaki fan yerine takmak zorundasınız egzoz fan görevi kalmıyor diye bir şey yok, oraya uygunsa oraya takmak zorundasınız.

Kötü oldu o zaman hocam. Geri alırlar mı kasayı bilmiyorum.
Öncelikle söylediğiniz kasa kronik ısınma sorunları olan bir kasa, yavaşça hatta çok hızlı bir şekilde o kasadan uzaklaşın. Sonunda almış olduğunuzu belirtmişsiniz...

Arkadaki fan yerine takmak zorundasınız egzoz fan görevi kalmıyor diye bir şey yok, oraya uygunsa oraya takmak zorundasınız.

Kullanıldığı için geri alamayacaklarını söylüyorlar. Bu kasa üzerinde iyileştirme yapmam gerekiyor sanırım.

Son düzenleme:
Kötü oldu o zaman hocam. Geri alırlar mı kasayı bilmiyorum.

Kullanıldığı için geri alamayacaklarını söylüyorlar. Bu kasa üzerinde iyileştirme yapmam gerekiyor sanırım.
Öndeki panel tamamen hava alamayacak yapıda olduğu için öndeki 3 fan ön panelin soğukluğunu içeri atmaktan başka bir işe yaramaz. Daha önce bu kasanın hava akışından şikayetçi olduğu için ön kapağı çıkarıp oynayanlar ya da ön paneli MB520'deki gibi kesenler vardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı