Steam Üzerinden satılan eşya beklemeye alındı

Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selam, Steam pazarında sattığım parayı Steam beklemeye aldı. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Oyun için sattım ancak 1-2 gün içerisinde hesaba eklenecek diyor, aynı oyun iadesi gibi. Neden bu şekilde oldu anlamadım. bir de 64 TL civarına sattım ancak 51 geliyor. Kontrol ettiğimde komisyon bu şekilde değildi.

1689184395089.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam, Steam pazarında sattığım parayı Steam beklemeye aldı. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Oyun için sattım ancak 1-2 gün içerisinde hesaba eklenecek diyor, aynı oyun iadesi gibi. Neden bu şekilde oldu anlamadım. Bir de 64 TL civarına sattım ancak 51 geliyor. Kontrol ettiğimde komisyon bu şekilde değildi.

Eki Görüntüle 1859432

Hocam yüksek fiyat diye olabilir mi?

Dostlar selam, Steam pazarında sattığım parayı Steam beklemeye aldı. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Oyun için sattım ancak 1-2 gün içerisinde hesaba eklenecek diyor, aynı oyun iadesi gibi. Neden bu şekilde oldu anlamadım. bir de 64 TL civarına sattım ancak 51 geliyor. Kontrol ettiğimde komisyon bu şekilde değildi.

Eki Görüntüle 1859432
51TL gelmesinin nedeni steamin satışta komisyon kesmesi.

Hocam yüksek fiyat diye olabilir mi?

51 TL yüksek mi hocam Allah aşkına, daha yüksek satışlar yaptığımı biliyorum.

51TL gelmesinin nedeni Steam'in satışta komisyon kesmesi.

Hayır hocam 64'ü başka eşyaya yazdığımda 51 çıkmıyor ama sonradan hatırladım zaten 64 yerine 59 yazmayı tercih etmiştim, satış komisyonu olduğunun farkındayım yani.

Bu bekleme olayı ne alaka bilen var mı dostlar?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı