Üzerine dosya yazılan dosyaları nasıl kurtarıyorlar?

PoLyNa

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci: i5 11400f
ekran kartı: gtx 1060 6gb 32gb
ram: corsair vengeance rgb sl 3600mhz cl18
Meslek
vfx editörü - after effects - blender
Bazı firmalar üzerine dosya yazılsa bile dosya kurtarabiliyorlar, en azından öyle söylüyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar? Birkaç dosya için 4 bin TL vermek istemiyorum.

Aldanma öyle yazılara. Sil gitsin hepsi. Sistemi yeniden kur en iyisi.

Dosyalar aşırı önemli kurtaramazsam en az 500 TL'den olurum. ya da 4 bin TL verir kurtarırım :(

Bazı firmalar üzerine dosya yazılsa bile dosya kurtarabiliyorlar, en azından öyle söylüyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar? Birkaç dosya için 4 bin TL vermek istemiyorum.

Bu konuda geliştirilmiş son derece profesyonel yazılımlar var. Genelde polisiye ve askeriye kullanılıyor. Fakat şunu dillendirmek isterim eğer yapacaksanız profesyonel bir şirkette yapmanızı tavsiye ederim.

Bu konuda geliştirilmiş son derece profesyonel yazılımlar var. Genelde polisiye ve askeriye kullanılıyor. Fakat şunu dillendirmek isterim eğer yapacaksanız profesyonel bir şirkette yapmanızı tavsiye ederim.

Sana zahmet o programların adını söylesen 2 gündür araştırıyorum dosyalar aşırı önemli.

Kuratrırım diyen şirket ile görüştün mü? Dosyaların arasında bir mesajdan mı okudun?

Görüştüm 4 400 TL analiz 3000 - 4000 civarı kurtarma.
Bilgisayarcıya git 50 liraya halleder. Diğer türlü easeus indirir 700 lira ödemek durumunda kalırsınız.

700 programı alana kadar cracklerim ki crackledim zaten bilgisayarcı halletmiş olsaydı şu an bu konuyu açmamış olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı