Ugreen CAT6a Slim 10Gbps Ethernet kablosu alınır mı?

517582

Femtopat
Daha fazla  
Alışveriş Sitesin'de 126 oylama vardı bu kablo için ve bu kablo 116 adet 5 yıldız alıp 10 Adet'de 4 yıldız almış ve 1-2-3 gibi puan oylamaları almamıştı.
İnce olması ve üstündeki tasarımı vs hoşuma gitti. Daha önce'de bu Forum'da hangi kablo alınmalıdır vs araştırması yapmıştım. Ugreen ve n ile adını hatırlamadığım bu 2 marka öneriliyordu ve bende bunu aldım. Kargo'da gelecek nedir ne değildir kullananlar varsa veya şahit olanlar varsa hakkın'da ne diyebilir?

Ben UGREEN markasının farklı kablolarını kullanıyorum, fiyat olarak isimsiz kablolarla yakın fiyatları vardı. Şu ana kadar oldukça memnun kaldım. Tavsiye edebilirim.

Güzel marka mesele kaç metre alacağın ve internet hızın kaç 1-2 metre alacaksan ve 1000 Mbps (1 Gbps) hızın yoksa hiç CAT 6A diye fazla para vermene gerek yok ucuz bir CAT5e de işini görür devir tasarruf devri. (yok ben en kıralını alıcam dersen cat 8 kabloda var onlara da bak 🤣)

Güzel marka mesele kaç metre alacağın ve internet hızın kaç 1-2 metre alacaksan ve 1000 Mbps (1 Gbps) hızın yoksa hiç CAT 6A diye fazla para vermene gerek yok ucuz bir CAT5e de işini görür devir tasarruf devri. (yok ben en kıralını alıcam dersen cat 8 kabloda var onlara da bak 🤣)
75 mbps internetim var ve 1.5 Mt aldım port a yakınım
Yardımlar için teşekkürler daha fazlası varsa yorumları beklerim :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı