Ugreen harici USB ses kartı iyi midir?

Mbappee

Decapat
Yer
Denizli
Bilgisayarımın ön jak girişleri bozuk ve anakartımın da ses kartı iyi değil. Maksimum 150 TL bütçem var. Akakçe üzerinde bu ürünleri gördüm nasıl iyi midir?
İkisi arasında herhangi bir fark mıdır? Razer Black shark v2X ile kullanmayı planlıyorum. Bir sorum daha olacak Razer blacksharkv2X birkaç ay kullanımdan sonra kafadaki metal gibi yeşil kablolar kopuyor kulaktan düşüyor diyorlar kullanan varsa cevaplarsa sevinirim.

150 TL olanı gönül rahatlığıyla alabilirsin. Prime üyesiysen de ayrıca bir sıkıntı yaşarsan iadesini falan kapından alıyorlar. Üzmez yani. Hem 100 TL olan modele nazaran üzerindeki düğmeler ve ses ayar tekerleği gayet hoş ve kullanışlı görünüyor.

Benzerini kullanan arkadaşım var ve forumda da daha önce denk gelmiştim. Ugreen çoğu ürününde üzmez. Ayrıca çok fazla abartılacak ve sorun yaratacak yapıda bir donanım değil. Direkt tak çalıştır modunda zaten.

Benzerini kullanan arkadaşım var ve forumda da daha önce denk gelmiştim. Ugreen çoğu ürününde üzmez. Ayrıca çok fazla abartılacak ve sorun yaratacak yapıda bir donanım değil. Direkt tak çalıştır modunda zaten.

Uzun ömürlü ve kaliteli olsun istiyorum. Kaliteli derken çok da bir beklentim yok tabii bu bütçede fakat üzmesin ve uzun ömürlü olsun yeter. Forumda blackshark v2X kullanan bildiğiniz üye var mı?

Ben ürünü aldım kulaklık sesi gayet iyi fakat mikrofonu kullanamıyorum. Tak-Kullan olduğu için sürücüsü olmadığı için bass ayarı falan yok haliyle mikrofonun sesini arttıramıyorum, belki laptop falan olsa mikrofon düzgün çalışır ama HyperX Cloud Silver'da çalışmıyor gibi bir şey.

Ben ürünü aldım kulaklık sesi gayet iyi fakat mikrofonu kullanamıyorum. Tak-kullan olduğu için sürücüsü olmadığı için bass ayarı falan yok haliyle mikrofonun sesini arttıramıyorum, belki laptop falan olsa mikrofon düzgün çalışır ama HyperX Cloud Silver'da çalışmıyor gibi bir şey.

Aldım kullandım. Bende çalıştı memnundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı