Ugreen NVMe M.2 SSD kutusu için M.2 SSD önerisi

Bütçe
2000-3000-4000

Roserain

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 AN16-41 R08S NH.QLLEY.002

İşlemcim: AMD Ryzen 7 7840HS (780M İGPU)
Ekran Kartım: NVİDİA Rtx 4060 8GB vram , Ram: 32 GB DDR5 5600 MHz
İşletim Sistemim: Windows 11 Home , 64 Bit
SSD veya HDD modeli
UGREEN NVMe M.2 SSD Kutusu - USB 3.2 SSD - 10Gbps
Anakart
AMD PHX Sierra_PEH PCIe v4.0 x16 (16.0 GT/s)
Merhaba. Alttaki ürünü aldım. Bu ürüne uyumlu 2TB'lik M.2 SSD öneriniz neler olur? Teşekkürler.

Aldığım ürün: Amazon.com.tr
Ugreen NVMe M.2 muhafaza USB 3.2 SSD 10Gbps M.2 kasa NVMe PCI-e M-Key/M+B key 2230/2242/2260/2280, USB C-C ve USB a-C kabloları ile (siyah)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-21 012921.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-21 012921.png
    514 KB · Görüntüleme: 55
Aynı kutudan 2 tane var bende. İçlerine 2 Tb. Samsung 980 Pro taktım.
Gayet memnunum.
Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Fiyatını hak etmiyor 980 Pro. Ayrıca USB ile kullanılacak M.2'nin modelinin büyük bir önemi yok.
Bu iyidir.

Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Fiyatını hak etmiyor 980 Pro. Ayrıca USB ile kullanılacak M.2'nin modelinin büyük bir önemi yok.
Bu iyidir.
Bu da benim kişisel deneyimim. Memnun olduğum için yazdım.
Sadece hız olarak bakmayın, tercih için bir sürü neden var.
Önerdiğiniz ürün kıyas bile götürmeyecek farklı bir ürün.
Bağlantı olarak Usb değil, Type C önerilir. O zaman hız olarak ta farkedecektir.
Tabi öncelik, kullanıcının ne istediğine ve bilgisayarın ne desteklediğine bağlı olarak değişecektir.

Bu da benim kişisel deneyimim. Memnun olduğum için yazdım.
Sadece hız olarak bakmayın, tercih için bir sürü neden var.
Önerdiğiniz ürün kıyas bile götürmeyecek farklı bir ürün.
Bağlantı olarak Usb değil, Type C önerilir. O zaman hız olarak da fark edecektir.
Tabi öncelik, kullanıcının ne istediğine ve bilgisayarın ne desteklediğine bağlı olarak değişecektir.
Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Sadece hıza bakan sensin birader. Ayrıca Exceria Plus'ın 980 Pro'dan iyi olduğunu iddia etmedim. 980 Pro'dan çok daha mantıklı Exceria. Ayrıca istersen USB, istersen Type C tak, yine düşük hız alacaksın. Bilmediğin konular hakkında emin olmadan konuşma.

2 hafta önce satın aldım. Type-C'den bağladığımda vadettiği hıza çıkıyor. Çok memnun etti beni de. Tavsiye ederim.

Aynı kutudan 2 tane var bende. İçlerine 2 TB. Samsung 980 Pro taktım.
Gayet memnunum.

2 hafta önce satın aldım. Type-C'den bağladığımda vadettiği hıza çıkıyor. Çok memnun etti beni de. Tavsiye ederim.

Daha aldım ya, bu ürün de güzeldi.

Aynı kutudan 2 tane var bende. İçlerine 2 Tb. Samsung 980 Pro taktım.
Gayet memnunum.
Fiyatı çok yüksek. Ben yedek depolama için kullanacam. Yıllarca harici SSD kullandım, iki defa bozuldu. M2 ye şans vereyim dedim bu sefer 🙈

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı