UHD Graphics 600 Windows 8.1 driverı yok mu?

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar, Win 8.1 kurdum fakat Aygıt yöneticisinde Görüntü Bağdaştırıcıları yok. UHD Graphics 600 için de Windows 8.1 desteği yok. Bu durum oyunlarda vs. bir sıkıntı yaratır mı? Geri Windows 10'a geçmeli miyim?

Windows 8.1 desteği yok sürücünün. :D Yapacak bir şey yok maalesef.

İnternette oynanmış INF dosyaları var ama sağlıklı olduğunu sanmıyorum.
Hocam sizce bu lik doğru olabilir mi pek güvenemedim driver pack solution olduğu için.

Windows 8.1 desteği yok sürücünün. :D Yapacak bir şey yok maalesef.

İnternette oynanmış INF dosyaları var ama sağlıklı olduğunu sanmıyorum.
Peki bir sıkıntı yaratır mı? Bir de Bilinmeyen aygıtların bazıları driverlerını donanım kimliği ile bulunmuyor. Hiç güvenilir bir driver uygulaması yok mu yahu.

Peki bir sıkıntı yaratır mı? Bir de Bilinmeyen aygıtların bazıları driverlerını donanım kimliği ile bulunmuyor. Hiç güvenilir bir driver uygulaması yok mu yahu.
Hocam maalesef INF üzerinde ayarlar yapmak şart.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda örnek olarak başka yolu yok 8.1 için.

Hocam maalesef INF üzerinde ayarlar yapmak şart.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda örnek olarak başka yolu yok 8.1 için.
UHD 600 olmadan kullanmak bir sıkıntı yaratır mı? Yoksa Win 10 geçmeli miyim? Win 8.1'i sevdim de işte driver sıkıntısı var.

UHD 600 olmadan kullanmak bir sıkıntı yaratır mı? Yoksa Win 10 geçmeli miyim? Win 8.1'i sevdim de işte driver sıkıntısı var.
Günlük kullanımda pek sorun çıkarmaz ancak oyun vesaire uğraşırken kafa ağrıtabilir performanslarda düşüşler...
Sisteminizde SSD var ise güncel W10 20H2 sürümüne geçin yok ise W10 1511 kurup yorucu hizmetleri ve araçları kapatarak keyfinize bakın.

Geri
Yukarı