Steam Hesaptan kendi kendine DotA 2 eşyası alınmış

Fronzy

Centipat
Herkese iyi sosyaller Steam hesabımdan gece Dota 2 eşyası alınmış ve kesinlikle ben almadım eminim çünkü o saatte uyuyordum ve eşyanın fiyatı 0.10 dolar fakat 5.67 dolara satın alınmış ne yapmalıyım parayı geri alabilir miyim FIFA alacaktım o parayla CS2 itemlerini satarak biriktirmiştim.😕

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-26 200814.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-26 200814.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 33
Herkese iyi sosyaller Steam hesabımdan gece DotA 2 eşyası alınmış ve kesinlikle ben almadım eminim çünkü o saatte uyuyordum ve eşyanın fiyatı 0.10 dolar fakat 5.67 dolara satın alınmış ne yapmalıyım parayı geri alabilir miyim FIFA alacaktım o parayla CS2 itemlerini satarak biriktirmiştim.😕

Geri alır mısın bilmem ama hesabın çalınmış şifre falan ne varsa değiştir.

Bilgisayarınıza virüs taraması yapın. Şifrenizi değiştirin ve desteğe mesaj atın. Satın alınan eşyaya belki çözüm bulurlar.

Geri alır mısın bilmem ama hesabın çalınmış şifre falan ne varsa değiştir.

Şifremi şu anda değiştirdim fakat bu başıma gelen ilk değil daha önce şifremi ciddi anlamda zor bir şey yapmama rağmen hesabımda mobil guard olmasına rağmen yine girildi o zamanda PUBG ve CS2 itemlerimin hepsi 1 cent gibi fiyatlara satıldı. Nasıl girmeyi becerebiliyorlar anlam veremiyorum şifremi bir yere veya 3.şahıs birisi ile paylaşmıyorum.

Şifremi şu anda değiştirdim fakat bu başıma gelen ilk değil daha önce şifremi ciddi anlamda zor bir şey yapmama rağmen hesabımda mobil guard olmasına rağmen yine girildi o zamanda PUBG ve CS2 itemlerimin hepsi 1 cent gibi fiyatlara satıldı. Nasıl girmeyi becerebiliyorlar anlam veremiyorum şifremi bir yere veya 3.şahıs birisi ile paylaşmıyorum.

Zor olması pek bir şeyi değiştirmiyor virüs taraması yaptırdınız mı bilgisayara?

Ne gariptir ki sadece benim girişlerim gözüküyor en son ki giriş 24 Nisan.
Fakat şu yazıyor;
“Kayıtlar, 24 saat geçtikten sonra erişilebilir olur. Sonuçlar günlük olarak güncellenir.”
Belki yarın gözükelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı