UHD Graphics 630 Sürücüsü Kurulmuyor

Alıntıladığın mesaj ile cevabının bir alakası yok? Onboard ile yapıyorsanız harici GPU niye aldınız o zaman? BIOS'dan devamlı değiştiriyorsan orası ayrı mesele.

Desteklemez, sadece hybrid zamanı sorunlarla beraber destekleniyordu. Bunun haricinde BIOS'dan değiştirmeden kullanamazsınız.
Ya kardeşim MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 Şu anakartı incelersen BIOS'dan multiple monitor seçeneğini görürsün.

İncelemeye gerek yok Multiple monitor değil İGPU multi monitor olarak geçer. Bazılarında da İGFX multi monitor olarak geçer ancak bu özelliğin yine ne işe yaradığını bilmiyorsunuz anlaşılan. Daha üstelemeyeceğim bildiğiniz gibi devam edin siz.

Alıntıladığın mesaj ile cevabının bir alakası yok? Onboard ile yapıyorsanız harici GPU niye aldınız o zaman? BIOS'dan devamlı değiştiriyorsan orası ayrı mesele.

FPS problemi yaşadığım için özellikle PUBG'de yayının yükünü onboard a vermeği düşündüğüm için
ikinci ekranda zaten şuanda GPU ya bağlı. Problemim ikinci ekranla ilgili değil zaten GPU üzerindeki yükü paylaştırmak

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey mümkün değil.

Zaten kullanmadığını sayfa başından beri söylüyoruz işte.

Bu kısımdaki encoder seçeneği buna yaramıyor mu ?

Ben QSV'yi seçtiğimde program yanıt vermiyor durumuna geçiyordu

Bios'tan Multi GPU tarzında bir şey aktifleştirdim. Şu anda net ismini hatırlamıyorum ve şu anda aygıt yöneticisinde UHD 630 Graphics gözüküyor. QSV seçeneğini şu anda kullanabiliyorum.

Yanlış anlamayın bir şeyde iddia etmiyorum öğrenmek adına soruyorum.
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı