UK DRILL vs TR DRILL

Bende tam tersi jokeri hiç sevmem dinleyemem bile vallahi :D açsam yarısında bırakırım. Sıkıcı geliyor sound anlamında. Mix masteringe falan zaten özenmıyorlar. Hidra okey ama gerçekten son işleri vasat. Bir şu mülteci ile ilgili şarkısı hoş.
Bende khontkar vs. dinleyemiyorum, çok boş geliyor. Sanırım müzik zevki dedikleri bu oluyor hocam. Her neyse iyi akşamlar, iyi sosyaller.

Pek tarzım değil dinlemem, fakat TR'nin bu konuda rezalet olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, UK drill ve TR drill arasında ki farklar nelerdir? UK drill hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim.
UK drill çete savaşlarında ve madde satımında kimin daha iyi olduğunu kanıtlamak öne çıkarmak tehtid etmek amaçlı yapılıyor gerçekten cinayetleri anlatan raplar dahi var, çoğu UK drill ci bunun için rap yapıyor zaten fakat TR drill e gelince tatavadan fazlası değil fazla yorum yapmaya gerek yok.

UK için bir şey diyemeyeceğim dinlemedim çünkü. Türkiye'de yapılan Drill hayatımda dinlediğim en kötü şarkılara sahip. Bu kadar dinlenmelerine anlam veremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı