TR drill nasıl tutuldu?

Türkiye'de bu Drill'ler nasıl oldu da bu kadar tutuldu? Sözlere bakıyorsun yok kafam şöyle yok kafam böyle, bilmem kaç mg. Boş sözlerden ibaret. Ancak bizim millet bunu çok beğenmiş olacak ki Spotify'da en çok dinlenen "sanatçı" uzi olmuş. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Bence bir akış var ve yüksek ritimler ile bu ses akışı çok güçlü. İnsanların da hoşuna gidiyordur haliyle. Yoksa şiir yazar gibi rap yapan sanatçılar sözleri için dinlenir. Bunlarında Latin tarzı ya da UK Drill misali ritimler hoşlarına gidiyor demek ki. Ya da global üzerinde popüler olan ne varsa akıma dahil oluyoruz. Yani tek bir sebebi yok.

Arabada dinlerken sarıyor hocam ben şahsen hepsini dinliyorum UK Drill TR Drill fark etmiyor arada Almanları da dinliyorum.

Bence bir akış var ve yüksek ritimler ile bu ses akışı çok güçlü. İnsanların da hoşuna gidiyordur haliyle. Yoksa şiir yazar gibi rap yapan sanatçılar sözleri için dinlenir.
Şiir gibi rap yazanlar beni eğlendirmiyor şahsen geceleri falan dinliyorum uykumu getiriyorlar.

Çok alakası var. Okulda "müzik eğitimi" olur mesela.
Nasıl bir alakası var hocam?
Herkesin kendi zevki ve tarzı vardır tıpkı giyinme konusunda herkesin farklı olacağı gibi müzik zevki konusunda da herkes farklı olabilir birine güzel gelen şey birine kötü gelebilir bu gayet normal bir olay.
Yani sen gidip içinde anlam içeren şarkılar dinliyorsun diye diğer insanlarda onu dinlemek zorunda değil veya sen UK drill dinlerken biri TR drill dinlerse o kişi eğitimsiz bir aptal olmuyor tamamen zevk işi.

Evet burada konuşulan şeylere bakılınca insanların bunu ciddi ciddi dinlediği görülüyor. Hepiniz biliyorsunuz işte. Bu aynı sörvayvır izlemeyi eleştirip onun hakkında konuşup durmaya benziyor. Hepiniz belgesel izliyorsunuz dimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı