UKIM Kargo Güncellemesi Yapmıyor

Deniz Kayahan

Kilopat
Daha fazla  
Takip numarası RU282251533NL olan Bluetooth'lu kulaklığı 108TL'ye aldım. Ayın 5'inde Türkiye'ye girdi. 26-27 gündür kargoda güncelleme yok. PTT'ye mailden ulaştım ancak sadece UKIM'de PTT iş yerinde bekliyor güncellemesi yaptı. Aliexpress kargo takip numarasını sayı olarak vermişti. 2 hafta önce çevirebildim bu numaraya. İstanbul'dayım sizce kargo bana ulaşır mı yoksa ne yapmalıyım?

05.07 de postaneye girmiş ve 31.07 de ptt de bekliyor ibaresi mevcut... bir an önce UKIM'e git yada ulaş muhtemelen bir mail atılmış ve o mailin cevabı bekleniyor olabilir.
kıymet düşük görülmüştür vs. ulaşamazsan eğer kargon geri gidebilir.

05.07 de postaneye girmiş ve 31.07 de ptt de bekliyor ibaresi mevcut... bir an önce UKIM'e git yada ulaş muhtemelen bir mail atılmış ve o mailin cevabı bekleniyor olabilir.
kıymet düşük görülmüştür vs. ulaşamazsan eğer kargon geri gidebilir.
Mail'ime bakıyorum hiç mesaj gelmemiş. 31.07'de de ben mail attıktan 1 gün sonra güncelleme yaptılar. Ulaşmaya çalışıyorum.

UKIM'e telefonla ulaşman imkansız açmazlar, direk UKİM'e git daha iyi, alıp gelirsin boş çıkmazsın...
Mailden sonunda cevap verdiler yasakli ürün olduğunu söylüyorlar. Ürünün Bluetooth'lu kulaklik olduğu belirtilmemis dediler. İadesi yapılacakmış ya da iletişime geçin tekrar kargoya baktırın dediler. İletisime geçmek ise imkansiz.

ürün yasaklı ürün değil, sadece Bluetooth'lu kulaklıklarda TSE var.
gidebiliyorsan oraya git cebinden biraz para çıkar ama alırsın...

senin eşyan aşağıdaki kısma girer, muhtemelen bundan dolayı taktılar...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    19,5 KB · Görüntüleme: 55
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı