Ukrayna savaşta olmasına rağmen 500 MB internet 5-10 euro'ya sağlanıyor

Ukrayna'dan bir kız arkadaşım 5-10 euroya 500 MB internet olduğunu söyledi, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye'de bir savaş durumu olmamasına rağmen en kötü internetler Türkiye'de bulunuyor bunu da eklemek istedim.

Hocam bunu söylemekten bıktım ama durumumuzu savunmak adına değil ama 250 euroymuş ortalama maaş bana ülkemiz hakkında saçma sapan linç atmayın bıktım.

Ukrayna'dan bir kız arkadaşım 5-10 euroya 500 MB internet olduğunu söyledi, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye'de bir savaş durumu olmamasına rağmen en kötü internetler Türkiye'de bulunuyor bunu da eklemek istedim.
500mbps demek istediniz sanırım. Bunun bence en büyük sebebi nerde neyin olduğu belli olmayan altyapı ve Telekom tekeli. Telekom tekelini halletmek aslında kolay da işte... Ama altyapı zor iş ben Rize de yaşıyorum burada altyapı haritasında boş diye gözükse bile bi bakıyorsun adam evine su çekmiş sonra al işte hala ADSL bütün şehir nerdeyse...

Instagram'da yarım saat gezince 1 GB gidiyor zaten :D.

500Mbps demek istedim yazım yanlışı yapmışım kusura bakmayın.

500 GB mı yoksa MB mı? 500 MB ise dumanla haberleşsinler daha iyi o fiyata.

500 Mbps.

Hocam bunu söylemekten bıktım ama durumumuzu savunmak adına değil ama 250 euroymuş ortalama maaş bana ülkemiz hakkında saçma sapan linç atmayın bıktım.

Hocam linç atmadık sakin ol sen neyin kafasındasın sadece bu durumu garipsedim ve bunun için sizin fikrinizi merak ettim hepsi bu sakin ol.

Geri
Yukarı