Ultıma 2060 vs Mantıs 1660S

DLSS kullanmıyorum hocam sizce RTX bana katkısı ne olabilir VRAM'lar aynı.

Kardeşim o zaman ikisini de alma sırf Valorant için kuruyorsan. Al ben sana 6000 TL'lik sistem dizdim üzerine de bir tane 1050 Ti koyuyorsun 8300 TL oluyor. Valorant'ta 400+ FPS garanti. Var mı başka sorun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim o zaman ikisini de alma sırf Valorant için kuruyorsan. Al ben sana 6000 TL'lik sistem dizdim üzerine de bir tane 1050 Ti koyuyorsun 8300 TL oluyor. Valorant'ta 400+ FPS garanti. Var mı başka sorun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yanlış anladınız Valorant değil CS:GO ETS 2 Forza
Hemen hemen aynı FPS'ler fark fazla yok onu diyorum
edit olur şöyle masaüstü yapcagım için fazla çıkmadımkızmanıza gerek yok

1627568672058.png

Dediginiz sistem 1X MSAA orta diye şey yapıyor attıgmız sistemleride 1X MSAA yapsak garanti 500
@kino

Son düzenleme:
@Swien o zaman Ryzen 3600/1660 Super al derim. DLSS kullanamasan da AMD'nin çıkardığı FSR teknolojisini destekliyor en azından. İleride büyük oyunlar çıktığında oradan kurtarırsın. 3500X bana göre para verilmeyecek bir işlemci.

Sonunda demek istedigimi anlamışsınız gelin buraya sizi öpcem 😃 çünkü sistem kurcagımdan
Onu alsam para kalmayacak masa monitör alamam 10k param var 1K anca monitör oda zor masasız nereye koyacağım şimdi alabilirim çünkü 2 3 saattir bakıyorum kafa kafaya

Bu arada 1X MSAA yapsan da 500 FPS alamazsın. Bu işlemcilerin vereceği maksimum FPS neyse odur ekran kartı kullanım yüzdeleri düşük kalıyor, tam kullanılamıyor. Ben 3300X ve 5500 XT ile bu değerleri alıyorum. İş işlemcide bitiyor.

Geri
Yukarı