ULTIMA-2060 vs. ModArt-PCMA2 GTX 1660S

SSD'yi Addlink 512GB S68 NVMe Okuma 2100MB-Yazma 1700MB M.2 SSD (AD512GBS68M2P) yap.

Kasayı Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa yap.

Monitör olarak Aoc 24" 24G2AE 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör seç.

Hayırlı olsun.

Sadece oyun içinse üstteki daha iyi performans verir fakat iş ve video editleme tarzı işlemler de varsa alttaki seçilebilir Ryzen 5 3600 daha güçlü bir işlemci.

SSD'yi Addlink 512GB S68 NVMe Okuma 2100MB-Yazma 1700MB M.2 SSD (AD512GBS68M2P) yap.

Kasayı Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa yap.

Monitör olarak Aoc 24" 24G2AE 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör seç.

Hayırlı olsun.
zotac iyi değil gibi
forumlarda okuduğuma göre
Sadece oyun içinse üstteki daha iyi performans verir fakat iş ve video editleme tarzı işlemler de varsa alttaki seçilebilir Ryzen 5 3600 daha güçlü bir işlemci.
yani oyun için birde yazılım sizce hangisi

Zotac iyi değil gibi.
Forumlarda okuduğuma göre.

Yani oyun için bir de yazılım sizce hangisi.

Ben 2060 olan sistemi tercih ederdim. İşlemci değiştirmek bu dönemde sorun değil fakat ekran kartı sıkıntı.

Arkadaşın attığı sistem de söylediği düzenlemeler ile oldukça güzel bir sistem bu arada. Zotac günümüzde kendini kanıtlamış ve yaygın ekran kartı üreticilerinden birisidir. Direkt o kartın test videolarını izleyip, incelemelerini okuyup ona göre karar vermenizi tavsiye ederim.

Yeni bir sistem alıyorsunuz eğer işlemciyi değiştirmeyecekseniz bence pek iyi bir seçim olmaz.

Ryzen 5 2600 güçlü bir işlemci fakat yeni sistemde güncel bir işlemci olmasını tavsiye ederim.

Aynı zamanda forumda bu ikili ile bazı oyunlarda 1080p ayarlarda darboğaz yaşayan arkadaşlar var.
ryzen 5 3600 yapıcam onu değiştirilebiliyor ve ilk defa pc topluyorum şuanki macos

Yeni konular

Geri
Yukarı