ULTIMA-3070 sistem alınır mı?

İncehesap'ta cuma gecesi indirimini bekleyeceğim eğer güzel bir şey çıkmazsa ultıma-Dual3070 almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar bu sistemin RAM'ini 3600MHz yapıp aldım kasası daha çok hoşuma gitti ve 750W PSU garanti olsun dedim yardım edenlere teşekkürler.
Hayırlı olsun. Deneyimlerinizi paylaşırsanız güzel olur.

Hayırlı olsun. Deneyimlerinizi paylaşırsanız güzel olur.

Sistemi çarşamba akşamı sipariş ettim cumartesi sabah elime ulaştı en ufak bir kırık çizik vs. yok her şeyi sorunsuz çalışıyor ekran kartında ufak bir coil whine benzeri bir şey var ama çok fazla rahatsız etmiyor internette şikayetçi olanları görünce biraz kararsız kalmıştım ama ben sorun yaşamadım.

Sistemi çarşamba akşamı sipariş ettim cumartesi sabah elime ulaştı en ufak bir kırık çizik vs. yok her şeyi sorunsuz çalışıyor ekran kartında ufak bir coil whine benzeri bir şey var ama çok fazla rahatsız etmiyor internette şikayetçi olanları görünce biraz kararsız kalmıştım ama ben sorun yaşamadım.
Coil Whine ne oluyor tam olarak? Allah gülerek kullanmayı nasip etsin inşallah.

Coil whine ne oluyor tam olarak? Allah gülerek kullanmayı nasip etsin inşallah.

Sağolun. Yüke binince ekran kartından ufak bir ses geliyor ama performansında bir etkisi yok diye biliyorum hatta Gigabyte arıza olarak bile kabul etmiyor.

İncehesap'ta cuma gecesi indirimini bekleyeceğim eğer güzel bir şey çıkmazsa ultıma-Dual3070 almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar bu sistemin RAM'ini 3600MHz yapıp aldım kasası daha çok hoşuma gitti ve 750W PSU garanti olsun dedim yardım edenlere teşekkürler.

Hayırlı olsun, sistemi hangi çözünürlükte kullanıyorsunuz, ekran kartı yuk altındayken Max kac dereceleri görüyor? Ayni sistemi bende 1080p monitörümle darboğaz yaşamadan kullanabilir miyim acaba deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hayırlı olsun, sistemi hangi çözünürlükte kullanıyorsunuz, ekran kartı yuk altındayken Max kac dereceleri görüyor? Ayni sistemi bende 1080p monitörümle darboğaz yaşamadan kullanabilir miyim acaba deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

1080P'de hiçbir sorun çıkartmıyor FurMark testinde Max 65-66 dereceyi gördü sanırım ama işlemciye bir soğutma almak şart çok ısınıyor.

Merhaba, bende bu sistemi satın aldım ve Shift basıp yeniden başlat dediğimde ekrana gelen gelişmiş seçeneklerde UEFI donanım yazılımı seçeneği gözükmediği için BIOS'a girip ayar yapamıyorum. BIOS'a girebileceğim bir yöntem var mıdır? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 16919267820486955806480650022770.jpg
    16919267820486955806480650022770.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı