ULTIMA-6700XT sistem nasıl?

Bütçe
16000

Lacrim

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba.
Forumdaki uzun süredir 1080p F/P sistem araştırması yapıyordum, alttaki sisteme daha uygun bir alternatif bulamazsam bu akşam satın alacağım.

Sistem:

Elinizde daha iyi alternatifler varsa onlara da açığımi sipariş geçmeden önce tekrar danışmak istedim sadece.

Özelleştirme:
İşlemciyi Ryzen 5 5600 MPK olarak değiştirdim, MPK olmayanı 400TL daha pahalıydı aradaki farka değer mi?
SSD'yi 500TL farkla 1TB Kingston yapmalı mıyım?

Monitor olarak: AOC 24″ 24G2SPU/BK 165HZ 1MS HDMI DP FHD IPS GAMING MONİTÖR – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri

Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz beni çok mutlu eder.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba.
Forumdaki uzun süredir 1080p F/P sistem araştırması yapıyordum, alttaki sisteme daha uygun bir alternatif bulamazsam bu akşam satın alacağım.

Sistem:

Elinizde daha iyi alternatifler varsa onlara da açığımi sipariş geçmeden önce tekrar danışmak istedim sadece.

Özelleştirme:
İşlemciyi Ryzen 5 5600 MPK olarak değiştirdim, MPK olmayanı 400TL daha pahalıydı aradaki farka değer mi?
SSD'yi 500TL farkla 1TB Kingston yapmalı mıyım?

Monitor olarak: AOC 24″ 24G2SPU/BK 165HZ 1MS HDMI DP FHD IPS GAMING MONİTÖR – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri

Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz beni çok mutlu eder.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.
SSD 1TB yapabilirsiniz hocam güzel olur. Eğer ilerde sistemi satmayı düşünüyorsanız kutulu olanı alın derim. Düşünmüyorsanız kutulu olana +400 vermeye hiç gerek yok. Kasa olarak GT301 alabilirsiniz.

İşlemci olarak 5 5600'ün MPK olmayanını seçin soğutucusuyla beraber gelmesi için.

1TB SSD 400TL fark değer.

Bu özelleştirmelerle kesinlikle alınabilir bir sistem.

Monitör hakkında @GalaxySal450 yorum yapabilir.
Hocam mpk olmayan model olsa onu alacak zaten :D

Çok teşekkür hocam yanıtlarınız için dediğiniz gibi 1TB yapacağım ssdyi.
Peki bu kasa hakkında ne düşünüyorsunuz siyah olan full mesh ama beyazın tempered glass var yan tararında sizce soğutma açısından problem çıkarır mı ?
Bir de kasada fan vardır değil mi ?
Kasa: ASUS Prime AP201 USB 3.2 Tempered Glass Mesh MicroATX Beyaz Kasa - Gaming.Gen.TR

Sistemi şimdi satın alabildim arkadaşlar teşekkürler.
Ram bu sabah 3200 mhz olanla değiştirilmiş o bir tık üzdü.

Sistemi şimdi satın alabildim arkadaşlar teşekkürler.
Ram bu sabah 3200 mhz olanla değiştirilmiş o bir tık üzdü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı