Ultıma-7500F 4060 Ti sistemi aynı fiyata tek tek toplamak mümkün mü?

blueleaf

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Aşağıdaki sistemi Hepsiburada'dan tek tek toplamak istedim ama fiyatı 45.000 TL'ye geldi. Artı olarak mönitör de almak gerekecek. Şimdi al şubat ayında öde kampanyası olduğu için Hepsiburada'dan alışveriş yapabilirim.

30k. Boyle daha mantikli.

Merhaba. Aşağıdaki sistemi Hepsiburada'dan tek tek toplamak istedim ama fiyatı 45.000 TL'ye geldi. Artı olarak monitör de almak gerekecek. Şimdi al şubat ayında öde kampanyası olduğu için Hepsiburada'dan alışveriş yapabilirim.

Tek tek kendiniz alacaksanız neden tek bir sisteme bağımlı kalıyorsunuz ve bu toplama sistemlerin amacına aykırı.

@408157
Yuları da verdiğiniz sistem de iyi imiş. Ödeme seçeneklerini inceliyorum.

@FlosyTR
Sistemlerden, parça uyumlarından anlamadığım için hazır kurulmuş bir sistemin tek tek parçalarını Hepsiburada'dan aynı fiyata toplayabilir miyim diye öğrenmek istemiştim.

@408157
Yuları da verdiğiniz sistem de iyi imiş. Ödeme seçeneklerini inceliyorum.

@FlosyTR
Sistemlerden, parça uyumlarından anlamadığım için hazır kurulmuş bir sistemin tek tek parçalarını Hepsiburada'dan aynı fiyata toplayabilir miyim diye öğrenmek istemiştim.

O sistemden net bir sekilde PSU A550bn degistirmen lazim. Vatan'in taksit avantaji da var. Tabii alabiliyorsan bu daha iyi ugrasmadan.

@408157
World karta 6 taksit vade farksız ve şimdi al şubatta öde kampanyası çok cazip geldiği için kasa bileşenlerini Hepsiburada'dan satın almayı düşünmüştüm.
Galax kartı için o kartta sorun çıktığı, kartı iadeye verenler olduğunu okumuştum. 2 yıl birebir değişim yazınca sitede, acaba Galax kartta problem çıkma ihtimali fazla diye mi böyle bir imkan verilmiş diye düşündüm. 4070 kartın QHD olduğu, ona göre monitör satın alınması gerektiğini yazmıştı bir forum kullanıcısı. Öyle midir?

@408157
World karta 6 taksit vade farksız ve şimdi al şubatta öde kampanyası çok cazip geldiği için kasa bileşenlerini Hepsiburada'dan satın almayı düşünmüştüm.
Galax kartı için o kartta sorun çıktığı, kartı iadeye verenler olduğunu okumuştum. 2 yıl birebir değişim yazınca sitede, acaba Galax kartta problem çıkma ihtimali fazla diye mi böyle bir imkan verilmiş diye düşündüm. 4070 kartın QHD olduğu, ona göre monitör gerektiğini yazmıştı bir forum kullanıcısı. Öyle midir?

Ozellikle tek tek toplayinca fiyat, hazira gore daha fazla. Ozellikle tek bir siteye bagliysa daha da fazla olabilir. Karli olmaz.

Galax, PCB ve sogutma yapiyor; chipset NVIDIA'nin, orijinal bir NVIDIA karti yani, pek alakasi yok.

4070 QHD karti, ama QHD ile kullanilacak diye bir şey yok. FHD ile de kullanilabilir.

Merhaba. İstediğim sistemi, uygun fiyatlı bir hazır sistem ya da tek tek parça toplama olarak denk getiremediğimden burada tekrar sormak istedim.

Bu ekran kartını aldıktan sonra Ryzen 5600'lı bir kasa toplamaya çalışıyorum. Parçaların toplam fiyatı;

Bu sistemin parasına denk geldi. İncehesapta'ki ekran kartı daha iyi geldi gözüme. 26.000 TL'yi geçmemek için kasayı ekran kartsız 2. el kasa olarak mı toplamalıyım?

Geri
Yukarı